УЧЕНИЧЕСКОЕ САМОУПРАВЛЕНИЕ. УЧЕБНИК ДЕНИСА РОГАТКИНА.

06.12.2002

Глава 1. Цели ученического самоуправления (окончание) §3. Изменяемся сами - изменяем общество §4. Повторение пройденного или работа над ошибками

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В МИКОЛАЄВІ.

06.12.2002

Нам вдалося налагодити реально діючу модель учнівського самоврядування в декількох школах міста"

ПРАВОЗНАВСТВО. Шкільне правознавство - як іти далі?

06.12.2002

ПРАКТИЧНЕ ПРАВО.

06.12.2002

З методичного посібника для соціальних служб та громадських організацій, що працюють з підлітками і для підлітків: Суслова О., Семіколенова О., Пометун О. Кроки до права. Тематика занять з курсу "Кроки до права". Заняття 5. Що таке правила?

РАДА ЄВРОПИ.

06.12.2002

Рада Європи і права людини. Право на освіту. Бюро інформації Ради Європи в Україні. Рекомендація ПАРЄ "Про неформальну освіту"

УЧЕНИЧЕСКОЕ САМОУПРАВЛЕНИЕ (ЮНИОРСКИЙ СОЮЗ "ДОРОГА")

06.12.2002

Параграф 2. "Сегодня наши собеседники обсуждают в штабе Юниорского союза "Дорога" очень серьезный вопрос: какую роль может выполнять ученическое самоуправление в жизни школы..." - Денис Рогаткин (Петрозаводск, Россия)

ХОФМЗ + ПІВДЕНЬ = ВГОРУ

06.12.2002

Незвичайне видання Херсонського обласного фонду милосердя та здоров’я і Херсонської міської асоціації журналістів "Південь" Еще раз о взыскании задолженности - Наталья Козаренко Як уберегтися від свавілля ЖЕКів - Світлана Смаль

ГУМАНІТАРНЕ ПРАВО

06.12.2002

Навчальний курс Міжнародного Комітету Червоного Хреста апробується у школах України. Теми уроків: "Якими є потреби дітей під час збройного конфлікту", "Невибіркова зброя", "Визначення порушень Міжнародного гуманітарного права" Упорядник - Ігор Сущенко (Київ)

ПРАКТИЧНЕ ПРАВО

06.12.2002

"Кроки до права": Методичний посібник для соціальних служб та громадських організацій, що працюють з підлітками і для підлітків Розділ 1.2. Методологія і техніка (продовження): "Навчальне відвідування", "Нескінченний ланцюжок, "Ажурна пилка", "Прес", "Запрошення консультантів", "Переговори", "Акваріум", "Медіація" Розділ 1.3. Структурні вправи: "Правила", "Знайомство", "Очікування", "Криголами" або "Розігрів", "Підсумки заняття", "Оцінка" "Вчителі за демократію та партнерство" - тел. (044) 295 43 37

НЕОБЫКНОВЕННЫЙ УЧЕБНИК.

06.12.2002

Д.В.Рогаткин. Школьное ученическое самоуправление. Учебник. - Петрозаводск, Юниорский союз "Дорога", 2002. В пособии раскрываются механизмы реализации права обучающихся на участие в управлении образовательным учреждением через ученическое самоуправление. Рассматриваются цели, правовые основы, модели и способы организации ученического самоуправления в школе. Пособие адресовано педагогам, ученикам, родителям - широкому кругу читателей, интересующихся проблемами демократизации школьной жизни.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль