Внаслідок студентських протестів плату за гуртожитки не підвищили!

13.05.2011

Адміністрація Київського національного університету ім. Шевченка відмовилась від планів підвищення цін за гуртожитки. Це стало наслідком студентської акції протесту, що відбулась півтора місяці тому.

Студентське Братство Луганщини розпочали кампанію з впровадження Кодексу честі студента

06.03.2009

Впровадження Кодексу честі студента в українських університетах буде сприяти зміцненню органів студентського самоврядування, підвищенню свідомості молодих людей і активності молоді в боротьбі з корупцією в освіті

Розробка та впровадження кодексів честі у ВНЗ

13.02.2009

Комітет підтримки студентського самоврядування та Асоціація молодих реформаторів (АМоРе) реалізовуватимуть у Львові та Луцьку програму сприяння розробки та впровадження етичних норм у функціонування вищих навчальних закладів

Нові перспективи для студентського самоврядування

13.03.2008

Міністр освіти та науки України І.Вакарчук ініціював створення робочої групи по розробці змін до Закону України «Про вищу освіту». В складі групи стосовно студентського самоврядування – експерти-науковці та представники всеукраїнських студентських організацій.

Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти»

12.04.2007

проводитиметься 20-21 квітня в Києві Міністерством освіти і науки України. Кандидати на участь мають надіслати аплікаційну форму не пізніше 13 квітня 2007р

Общероссийская „горячая линия” по правам студентов

18.01.2007

открыта Международным молодежным правозащитным движением при поддержке Уполномоченного по правам человека в Российской Федерации

Студентське самоврядування – шлях до демократичних перетворень в освітніх закладах

06.04.2006

5 лютого цього року в місті Києві в рамках проекту "Формування мережі студентської активності" від громадянської мережі "ОПОРА" за підтримки NED проходив круглий стіл "Студентське самоврядування – шлях до формування демократичних процесів у освітніх закладах"

Студентське самоврядування

06.10.2005

Як створити студентське самоврядування у вищому навчальному закладі України (з матеріалів Фонду сприяння розвитку студентського самоврядування "Універсітас") — Всеукраїнська мережа студентських громад (Олег Князь, м. Луцьк) — Права людини в студентських гуртожитках ( Юлія Ращупкіна, м. Луганськ) — З власного досвіду роботи в органах студентського самоврядування (Д.Сіпягін, м. Луганськ) — Створена незалежна студентська профспілка (Ольга Соломаха, м. Луганськ) — Старт для розвитку студентських громад – успішно завершений проект Східноукраїнського центру громадських ініціатив (м. Луганськ)

Многое зависит от нас самих (Пробуждение студенческих сообществ)

04.08.2005

“Это никому не нужно”, “У нас другой менталитет, отличающийся от западного…”, “Я не хочу выделяться, потому что это может повлиять на мои оценки и на отношение ко мне друзей и одногруппников”. Это не придуманные мною фразы, а ответы студентов на вопрос “Почему вы не хотите заниматься студенческим самоуправлением?”

Нідерланди – Україна: досвід студентського самоврядування.

02.08.2005

Ik hou van jou… Цю фразу (“Я тебе кохаю” голландською) повторювали українські студенти при прощанні.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль