Проти (схибленої) демократії

31.12.2020

"Проти демократії" - таку назву має незвичайна книга, український переклад якої вийшов у видавництві "Дух і літера". Докладніше про неї можна дізнатись з яскравої авторської передмови на сторінці видавництва. Книга є зразком високої культури недогматичного мислення та гарного літературного стилю, а також пропонує багато цікавих питань для обговорень і дискусій.

Дискримінація в школі, або про те, чи будити сплячого собаку в контексті “celebrate diversity“

10.03.2017

Дослідження «Академії моніторингу та експертизи» та «Інституту консолідації та партнерства» щодо заохочення поваги та дотримання конституційних принципів рівності і недискримінації в шкільних і позашкільних установах.

Знову погроми

08.09.2016

Річ не в тім, до якої етнічної групи належить злочинець, а в тім, що виходити треба лише з принципу презумпції невинуватості кожного, чия провина не доведена. Особливо ж уважно слід ставитися до тих злочинів, де вину найрадніше звертають на якихось «не таких» людей, на тих, кого простіше звинуватити, вигнати, погромити.

Запрошуємо взяти участь у семінарі з Форум-театру в місті Чугуєві Харківської області 4-6 березня 2016 року

18.02.2016

До участі запрошуються громадські активісти (активістки) з Харківської, Сумської та Полтавської областей – без вікових, гендерних, соціальних, етнічних чи професійних обмежень.

Право на привилегию

08.11.2013

«...Принцип коллективных прав означает, что член определенной группы достоин особого отношения именно потому, что принадлежит к этой группе. По сути речь идет о привилегиях. Они укладываются в классическую оруэлловскую формулу: "All animals are equal but some animals are more equal than others"...»

Скандал навколо Гайтани роз’єднує опозицію

22.02.2012

Дії ультраправої «Свободи» завжди на користь «регіоналам». Опозиція має дати жорстку відсіч будь-яким проявам расової нетерпимості і відмежуватися від ксенофобів

Український погляд на права національних меншин

11.07.2011

В Україні завершився правозахисний проект «Know your rights!»

Позитивні дії в механізмі забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків: міжнародний досвід та українські перспективи

09.03.2011

Видання розраховано на міжнародних експертів/експерток, представників/представниць органів державної влади та місцевого самоврядування України, правознавців/правознавок, студентів/студенток та аспірантів/аспіранток, а також широке коло громадських організацій, активістів/активісток правозахисного руху. Повний текст можна скачати у pdf-форматі

Изоляция детей-ромов в хорватских начальных школах является дискриминацией

01.09.2010

Решение Большой палаты Европейского суда по делу: Орсус и другие (Oršuš and Others) против Хорватии, № 15766/03, 16 марта 2010 года

«Обери різноманіття, поклади край дискримінації!»

11.12.2009

З нагоди Міднародного дня захисту прав людини Генеральний секретар ООН закликав всіх підтримати правозахисні спільноти всього світу у боротьбі проти дискримінації.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль