ПРОГРАМА ПРАКТИЧНЕ ПРАВО

06.12.2002

"Кроки до права: методичний посібник для державних соціальних служб та громадських організацій, що працюють з підлітками і для підлітків" - перша книга з серії видань за програмою "Практичне право" - Загальна концепція програми "Практичне право"

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЧИТЕЛІ ЗА ДЕМОКРАТІЮ ТА ПАРТНЕРСТВО"

06.12.2002

Контактна адреса - Тренери-представники в регіонах - Програма "Практичне право". - Проект "Сучасній школі - демократичну освіту" - Програма "Демократичні освітні обміни" - Проект "Молодь обирає дію" - Навчальний семінар у м. Іллічівськ

ЄВГЕН СВЕРСТЮК. "ЯКБИ ПОКЛАСТИ КВІТИ"

06.12.2002

ИЗ РАБОТ ШЕСТОГО ВСЕУКРАИНСКОГО КОНКУРСА УЧЕНИЧЕСКИХ И СТУДЕНЧЕСКИХ СОЧИНЕНИЙ-ЭССЕ ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА

06.12.2002

Право на жизнь - это право быть рожденным - Николай Червяцов (г. Харьков) Две истории из жизни о жизни и нежизни или Как остаться жить, если не тебе это решать? - Екатерина Яблинская (г. Днепропетровск)

ЗА ЩО ВОНИ ВОЮЮТЬ?

06.12.2002

Американські інтелектуали замислюються над питаннями, що ятрить свідомість мільйонів і мільйонів їхніх співвітчизників після подій 11 вересня минулого року - з журналу "Людина і суспільство" (№2, 2002)

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПРАВ ЛЮДИНИ І ВІДМІННОСТІ В КУЛЬТУРІ, ТРАДИЦІЯХ ТА ІСТОРИЧНОМУ ДОСВІДІ

06.12.2002

Фрагменти статті з Незалежного культурологічного часопису "Ї" - Кшиштоф Лозінскі (Польща)

З ДОСВІДУ РОБОТИ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОГО ПРАВОЗАХИСТУ ХЕРСОНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ФОНДУ МИЛОСЕРДЯ ТА ЗДОРОВ’Я

06.12.2002

Студенти виграють суди - Наталя Козаренко, Олександр Бурмагін Домашнє насильство - Наталя Козаренко (м. Херсон)

"ПРАВА РЕБЕНКА" ДЛЯ ПЯТИКЛАССНИКОВ.

06.12.2002

Уроки 15-17: "Моя семья", "Контрольный урок", "Твои права" - заключительные уроки методического пособия по преподаванию в 5-6 классах - Молодежная правозащитная группа (г. Бишкек, Кыргызстан)

06.12.2002

I. ЦИТАТА НОМЕРУ Економічні обставини загальнонаціонального пограбування невеликою групою причетних до важелів влади усієї решти стали можливими лише в умовах несамовитої слабкості громадянського суспільства в Україні, а водночас ускладнили розбудову його інститутів. Ще не пізнавши принад справді добровільних і спрямованих на забезпечення реальних життєвих потреб асоціацій, громадяни нашої держави зазнали потужного впливу західної індивідуалістської споживацької філософії вартостей. Особливо важко крізь це випробування переходить молодь, яку не гріють старі совєцькі міти, але якій водночас боляче дошкуляють недолугості, породжені реаліями постколоніальної, недореформованої, "третьосвітної" України. Для більшости громадян соціальні права стали незмірно важливішими від політичних свобод, і вони й самі не помітили, як потрапили у пастку "замкнутого кола". .Для мене права людини і громадянське суспільство - це не просто теоретичні концепції, не лише предмет умоглядних міркувань, але й спосіб життя, спосіб сприйняття екзистинційного виклику і спосіб повноцінного утвердження власної культурної ідентичности. Уже більше 10 років я співпрацюю з різними громадськими організаціями - "Просвітою", "Меморіалом", Форумом видавців України, Міжнародною Амністією, часописом "Ї". Вони всі дуже різні, але усіх об’єднує прагнення до колективного удосконалення навколишнього світу. І я вірю, що світ насправді стане кращим, коли кожен з нас знайде собі в ньому власне місце не лише як індивідум, але й як громадянин, як учасник десятків різних віртуальних спільнот, як особа, яка не питає, "по кому подзвін", а діє співмірно із сумлінням. АНДРІЙ ПАВЛИШИН, голова Української Асоціації Міжнародної Амністії (журнал "Ї", число21, 2001)

Для чего нужны неправительственные правозащитные организации?

06.12.2002

ИЗ РАБОТ ШЕСТОГО ВСЕУКРАИНСКОГО КОНКУРСА УЧЕНИЧЕСКИХ И СТУДЕНЧЕСКИХ СОЧИНЕНИЙ-ЭССЕ ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА

X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль