Кіноклуб на вулиці Зеленій

05.06.2021

Олександр Степаненко: Кіноклуби Docudays UA – можливість надати провінційним бібліотекам нової якості, як осередкам публічних подій

Що українці знають та думають про права людини: оцінка змін (2016-2018)

16.01.2019

Дослідження змін у сприйнятті та розумінні проблематики прав людини в українському суспільстві на основі загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у співпраці із громадською організацією «Центр інформації про права людини» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Людмила Алексеева: Обращение к правозащитникам

10.12.2018

«…Чем дальше во времени мы отодвигаемсяот уроков Второй мировой, тем с большей долей цинизма и беспечности новые поколения относятся к выстроенной не очень пока прочной системе ценностей и институтов, постоянно и все чаще испытывая их на прочность. Рост политического популизма и национализма на фоне миграционного кризиса, конфликты на религиозной почве, ренессанс авторитарных правителей и дремучих национальных мировоззрений в отдельных частях света, отказ от международных обязательств со стороны отдельных государств… — ставят под угрозу все наши важные, но хрупкие завоевания…»

«Правда не лежить посередині…» – Адам Міхнік

10.12.2018

«…Криза ліберальної демократії великою мірою походить з теорії маятника, але також зумовлена й помилками з ліберального боку. Головне - це невміння ліберальної сторони знайти мову для порозуміння з тією розгубленою, розлюченою частиною суспільства, яка вважає себе дискримінованою, ошуканою. Це проблема: як знайти таку мову? Це в біса складно…»

У Києві відбувся круглий стіл «Українсько-російський діалог: можливості громадянського суспільства»

28.02.2017

24 лютого в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у рамках міжнародного миротворчого проекту «Молоді голоси за мир» відбувся круглий стіл «Українсько-російський діалог: можливості громадянського суспільства».

В Слов’янську поліція та громадськість вирішили разом підвищувати рівень безпеки в громаді

28.02.2017

Підвищення довіри населення до поліції та поліції до населення, подолання відчуженості та усвідомлення спільної відповідальності громадян та поліції за дотримання правопорядку в громаді – важливі завдання, що стоять сьогодні перед поліцією та громадами Краматорська і Слов’янська

Реєстрація громадської організації. Маленькі кроки до успішного результату

22.02.2017

Разом з Соломією Старосольською, експерткою з питань реєстрації громадських об’єднань проекту “Громадяни в дії”, пропонуємо Вам покроківку “актуальної реєстрації” ГО.

Як технологія підриває основи правди

22.02.2017

Коли новина починає бути схожою на те, що відчувається як правда, стає дуже важко відрізнити факти, які є правдивими, від «фактів», які правдивими не є. «Сьогодні не важливо, правдивий матеріал чи ні. Єдине, що справді має значення, це клікабельність»

Як полагодити світ навколо себе: практичний путівник з громадського активізму

07.02.2017

Тільки практичні приклади реальних успішних проектів, в яких активісти об’єдналися та змогли впровадити зміни різного масштабу, в тому числі, організувати прибирання сміття. Курс знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного. Долучайтесь!

Мобільні групи – в пошуках діалогу

10.08.2016

Чугуївська правозахисна група взялася за реалізацію проекту «Школа з налагодження ефективного діалогу серед жителів Чугуївського району».

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль