Ти і поліція

07.09.2017

Герой серії анімаційних фільмів «Ти і поліція» потрапляє у типові ситуації, в яких може опинитися будь-який підліток. Завданням мультфільмів є навчити дітей старшого шкільного віку поводитись з поліцією в рамках закону, вміти захищати свої права та не стати жертвою свавілля поліцейського.

580 тисяч дітей постраждали від війни на Донбасі. За кожним із них – окрема трагедія

01.03.2017

«Держава зараз не справляється з навалою проблем. Зараз є тенденція до відділення організацій від держави, ми не розраховуємо на державу як на помічника. Потрібно не лише закріплювати у законах, але й знаходити механізми, як вирішувати проблему знизу, і що робити, якщо з’являється проблема, яка не закріплена у законі», – вважає Вікторія Федотова, керівник Громадської організації «МАРТІН клуб».

Відео вебінару "Права дитини в школі. Право на повагу до приватного життя"

16.02.2017

Вебінар проводить Володимир Яворський – юрист, правозахисник , експерт Української Гельсінської спілки з прав людини та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

«Загальна ситуація із правами дитини в Україні істотно не покращилась, а навіть погіршилася», – експерти

08.02.2017

До вашої уваги розділ щорічної доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2016»

Ромська освіта: спільна перемога над безграмотністю

27.01.2014

Традиційне ромське виховання вже неактуальне. - Простіше дати довідку про розумову відсталість. - Спецшколи лише поглиблюють ізоляцію. - Освіта – це обов’язок. - Відповідальні батьки – відповідальні діти

Примус був, але винних немає?

10.12.2013

У Луганську відбулося перше засідання за позовом до луганської міськради, обласної державної адміністрації, обласного та міського департаментів освіти щодо незаконного примушення дітей та студентів брати участь у масових заходах, організованих Партією регіонів.

Дітей «загнали» на мітинг – батько пішов до суду

22.11.2013

Правозахисники притягнуть до відповідальності організаторів мітингів за участю школярів

Міжнародний cемінар «Сучасні тенденції та практики підтримки молоді у конфлікті з законом: досвід Великої Британії та України"

21.03.2013

відбувся 15 березня 2013 року в Кіровограді. Що штовхає молодих людей на конфлікт із законом? Як вбереги їх від кримінальної стежини? Що потрібно робити дорослим, щоб попередити таку небезпечну поведінку?

Дети с особыми потребностями смогут учиться в обычных школах

27.12.2012

Во всех районах Харькова появятся учебные учреждения, приспособленные для детей с ограниченными физическими возможностями.

Всеукраїнський конкурс студентських правничих есе: «Законодавчий захист дітей від сексуального насильства»

06.10.2012

ELSA Ukraine for Children: Аплікаційну форму і роботу надсилайте до 16.11.2012.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль