Рауль Валленберг, Холокост и ценностные установки / рабочая тетрадь для учителей

08.06.2012

2012 г. - 100 лет со дня рождения Рауля Валленберга. Шведский учитель Микаэль Энокссон провел в «Мемориале» (Москва) мастер-класс для российских учителей. Urokiistorii публикуют рабочую тетрадь и презентацию, которые можно использовать в качестве методических материалов на уроках истории в школе

Спілкування з учнями напередодні Дня прав людини

15.12.2010

Важливим є одночасне розуміння прав людини та таких понять, як повага до інших людей, любов до ближніх, відмова від дискримінації тощо. Учні та вчителі узнали про роботу громадської приймальні, що працює на базі організації «М’АРТ» та вбачає захист прав людини основною місією своєї роботи.

Використання театру в навчанні з прав людини

15.04.2009

Краткое руководство по использованию технологии «Форум-театр» в обучении правам человека

Посилання на ще деякі корисні для вчителів видання та матеріали в Інтернеті

07.07.2008

ВА "Нова Доба", БФ "Вчителі за демократію та партнерство", Проект "Освіта для демократії в Україні". ВФ "Крок за кроком", російський сайт "Толерантность"

Деякі методичні матеріали з навчання правам людини – в Інтернеті

03.06.2008

Гіперпосилання на українські, російські та міжнародні видання (ООН, ОБСЄ, Рада Європи та ін.) Повні тексти посібників українською та російською мовою («Компас», "Понимаем права человека», „Виховуємо людину і громадянина” , Інтернет-школа з прав дитини та ін.)

Методичні розробки учасників проекту «До дотримання прав людини в малих громадах Сходу України – через результативні освітні програми з людських прав» (січень 2007)

29.03.2007

Створення Шкільної правозахисної комісії в рамках проекту "Школа – територія закону” (Тетяна Кириченко). Тренінг „Звернення – демократичний спосіб захисту своїх прав та інтересів" (Віра Аннусова). Тренінг „Не бійся говорити” (Наталія Кузовеніна). Тренінг „Свобода слова учня” (Володимир Чекмарьов). Тренінг „Офіційне працевлаштування неповнолітніх” (Галина Білоус). Круглий стіл „Соціально-економічний розвиток села Курячівка в програмах сільських депутатів та голови сільської ради” (Віра Флят), Тренінг „Медіація – посередництво в урегулюванні конфліктів” (Юлія Решетняк)

Електронний підручник „Основи правознавства”

18.01.2007

Підручник має вигляд сайту. У кого ж доступу до інтернету немає, зможе скопіювати підручник із компакт-диска, який буде безкоштовно поширено через методистів відділів освіти у рівненських, волинських та хмельницьких школах.

Борьба с коррупцией через образование: планы уроков

08.11.2006

Раздел брошюры Элли Кин «Борьба с коррупцией через образование» Что такое коррупция? Сферы ее распространения. Вопросы морали. Доверие. К. и права человека. К. и свобода слова. К. и рыночная экономика. Школа: целостный подход к проблеме коррупции. («…Не слишком целесообразно отводить время в учебном плане на обучение демократии, если атмосфера и на уроках, и в школе, и за ее пределами в целом носит антидемократический характер. Одна из ключевых целей в процессе демократического образования, правового образования или образования в сфере борьбы с коррупцией состоит в том, чтобы поддерживать определенные ценности; а ценности нельзя «поддерживать» академическим способом в условиях, когда они не являются очевидными, общепризнанными ценностями»)

Елективний навчальний курс і освітні «Дебати» задля сприяння реалізації прав людини та прав дитини в Україні

10.08.2006

Підбиття підсумків реалізації проекту. Новий навчальний посібник для 10-11 класів - "Мої і твої права"

„Вчимося бути громадянами”

23.06.2006

– курс громадянської освіти у 7(8) класі загальноосвітньої школи розроблено творчою групою українських педагогів – членів Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Доба”

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль