ГОСУДАРСТВО И ЛИЧНОСТЬ

07.12.2003

"Есть ли пределы для выражения гражданского протеста, которое в определенных формах становится угрозой для общественного порядка и реализации прав других граждан? Как разрешить конфликт между общественными ценностями справедливости, нашедшими воплощение в системе права, и требованиями совести личности? Может ли закон являться препятствием на пути самореализации личности и можно ли его нарушать в стремлении к самоусовершенствованию? Оправданно ли нарушение закона как средства достижения высоких целей? Можно ли нарушать действующее законодательство при защите естественного права?.." - Юрий Васильев ("Учительская газета", Россия)

ПАРЛАМЕНТСЬКА АСАМБЛЕЯ РАДИ ЄВРОПИ

07.12.2003

"Учителі та батьки нерідко виявляються безпорадними, коли намагаються узгодити власний життєвий і професійний досвід з досвідом своїх дітей щодо ЗМІ. Багатьом дорослим стає все важче справлятися з глибокими змінами, які несуть з собою сучасні комунікації." - Рекомендація 1466 (2000) "Про освіту з питань ЗМІ"

ПРАКТИЧНЕ ПРАВО

07.12.2003

Продовження публікації: з книжки "Кроки до права" - посібника для соціальних служб та громадських організацій , що працюють з підлітками та для підлітків. Заняття 9. Неповнолітні: взаємозв’язок прав та відповідальності

Учнівське самоврядування. Учебник Дениса Рогаткина.

07.12.2003

Параграф 8. Права и полномочия ученического самоуправления. Приложение 1. Типовое положение о представительном органе УС. Приложение 2. Некоторые российские интернет-ресурсы, которые могут быть полезными лидерам школьного УС

"Про викладання історії у ХХІ столітті у Європі".

07.12.2003

Рекомендації Кабінету міністрів Ради Європи

Практичне право.

07.12.2003

Продовження публікації: з книжки "Кроки до права" - посібника для соціальних служб та громадських організацій , що працюють з підлітками та для підлітків. Заняття 7. Про що ти можеш запитати у правника? Заняття 8. Права дитини

Учнівське самоврядування.

07.12.2003

§6 ("Активисты, объединяйтесь") и §7 ("Берем власть!") „...Многие считают, что ученическое самоуправление существует для того, чтобы дети в школе лучше учились и прилежнее себя вели. Вот и превращают ученический совет в полицейский орган, где "прилежные учащиеся" прорабатывают "плохих мальчиков"...“ - Денис Рогаткин (г. Петрозаводск, Россия)

Парламентська асамблея Ради Європи.

07.12.2003

Рекомендація 1501 (2001) "Обов’язки батьків і вчителів у вихованні дітей" ("...У такому вирі складних ситуацій зростає збентеженість через роль, яку батьки і школа мають відігравати у справі виховання молоді. Отже, з’являється ризик того, що вони можуть почати обвинувачувати один одного, ігноруючи відповідальність за справді серйозні проблеми та ухиляючись від їх розв’язання...")

Тренінг "Права людини".

07.12.2003

Тренінг розрахований на учнів 7-11 класів, спрямований на вироблення поваги до прав особистості. Передбачає інтерактивну форму роботи, а також містить матеріал по історії утвердження прав людини для проведення бесіди на дану тему. Присвячено Дню прав людини - Сергій Куксенко (с. Мала Бурімка, Чорнобаївський р-н, Черкаська обл.)

Практичне право.

07.12.2003

Заняття 6. Як і навіщо створюються закони? (Продовження публікації: з книжки "Кроки до права" - посібника для соціальних служб та громадських організацій , що працюють з підлітками та для підлітків )

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль