Воспитательный аудит школы

11.04.2013

Исследование разработано Детско-юношеским центром г.Петрозаводска (Российская Федерация) и впервые апробировано в школе №... в феврале-апреле 2010 г.

Сайт ПОЇЗДка

04.04.2013

– інструмент швидкого вирішення проблем пасажирів Укрзалізниці, за допомогою якого можна оперативно дізнатися про права пасажирів та відстояти їх. У дорозі система доступна через мобільний пристрій (смартфон, планшет, нетбук тощо) з мобільним інтернетом.

«Пасажири про поїзди» – портал для захисту прав пасажирів

04.04.2013

Завдання нового ресурсу – створити відкритий майданчик для дискусій пасажирів поїздів стосовно забезпечення якості перевезень та захисту їхніх прав і законних інтересів.

Харківська область: Новочернещинську школу рятують за допомоги грантів

29.03.2013

Новочернещинці не стали чекати, коли на їхню школу повісять замок. Тим паче, що їм трапилась нагода залучити на підтримку свого навчального закладу благодійні кошти проекту спільної ініціативи Европейського союзу та ООН. Але для того, щоб отримати гроші, потрібно було створити у селі громадську організацію...

«Відкритий доступ». Спеціально не для телебачення

26.03.2013

25 березня роботу журналістів і документалістів, присвячену Закону про доступ до публічної інформації, побачила аудиторія Docudays UA. Прем’єра для широкого кола буде в інтернеті. Діамант колекції - колоритна розповідь «У кутку» відомого документаліста Дмитра Тяжлова.

Ева Лентовська: ...Аби права людини не стали лише декларацією

26.03.2013

"Головне у часи змін, демократичної трансформації – не текст права, а правозастосування... Є потреба вирізняти, коли правом маніпулюють й маніпулюють самим омбудсменом"

Міжнародний cемінар «Сучасні тенденції та практики підтримки молоді у конфлікті з законом: досвід Великої Британії та України"

21.03.2013

відбувся 15 березня 2013 року в Кіровограді. Що штовхає молодих людей на конфлікт із законом? Як вбереги їх від кримінальної стежини? Що потрібно робити дорослим, щоб попередити таку небезпечну поведінку?

Уточнено місце проведення публічної лекції професорки Еви Лентовської

15.03.2013

Публічна лекція однієї з найкращіх європейських експерток в сфері прав людини, першого польського омбудсмана, відбудеться у приміщенні "Центру польських та європейських студій" (6 корпус Національного універсітету Києво-могилянська академія, вул. Волоська, 10).

Вчитель «Захисту Вітчизни» захистив своє право в суді

15.03.2013

Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Юрій Черкашин не звик миритися із несправедливістю. І, на відміну від більшості вітчизняних педагогів, які побоюються «зайвий раз конфліктувати» з адміністрацією, готовий обстоювати свою правоту навіть у судовому порядку.

Започатковано кампанію з підвищення рівня правової культури та правових знань кожного

27.02.2013

Офіс Уповноваженого з прав людини започатковує кампанію з підготовки інформаційно-просвітницьких матеріалів для ознайомлення з найбільш розповсюдженими прикладами порушень прав людини, у тому числі й щодо надання адміністративних послуг. Наразі для попередження випадків сплати зайвих необов’язкових платежів під час оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, пропонуємо ознайомитися з відповідними матеріалами

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль