Громадянська Освіта, 2011  №33

Права людини в Україні

25.11.2011

З робіт учнів – фіналістів Восьмого Міжнародного конкурсу учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка»

Суддя та довершений суперкомп’ютер разом приймають рішення. Як вам подобається така ідея?

25.11.2011

З робіт учнів - фіналістів Восьмого Міжнародного конкурсу учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка»

Docudays UA в Харкові: 25 листопада – 9 грудня 2011 (оновлено)

25.11.2011

Розклад показу в Харкові та інформація про фільми Восьмого міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

Дивний сон (Байка)

25.11.2011

З робіт учнів – фіналістів Восьмого Міжнародного конкурсу учнівських та студентських творів-есе "Права людини – моя власна думка"

«Ми вшануємо жертв Голодомору лиш тоді, коли не дозволимо собі ставати творцями пекла у своєму краї»

25.11.2011

Сьогодні, в день ушанування жертв Голодомору, скажімо собі беззастережно: будь-яке ностальгійне загравання зі страхітливими тоталітарними ідеологіями минулого є зневаженням мучеництва їхніх жертв і прокладанням шляху до нових злочинів.

Релігійна свобода: глобальні виміри

17.11.2011

Потужне повернення релігії на публічну арену, в глобальну політику і міжнародні відносини, підйом войовничого ісламу, сплеск індуїстського, сикхського, іудейського фундаменталізмів призвели до посилення релігійної нетерпимості і системним спробам представників одних релігій обмежити свободи іновірців... Все більш серйозну загрозу релігійній свободі представляє і войовничий секуляризм, що відмовляє цілим групам і окремим особам на гідне вираження своїх релігійних почуттів.

Два года назад погиб Сергей Магнитский

16.11.2011

"...если они продолжат покрывать своих дружков, то потеряют остатки законности в глазах собственного народа и возможность выезжать за пределы страны"

Показ документального фільму «Три історії Галичини»

14.11.2011

відбудеться 15-21 листопада 2011 року в п’ятьох містах: Києві, Харкові, Львові, Чернівцях та Одесі. В рамках показу пройде загальне обговорення за участю представників студентської молоді, етнічних спільнот, громадських діячів, місцевої влади та інших членів місцевої громади. В Харкові – 16 листопада.

Стипендії на 2012 р. від Фонду ім. Джона Сміта

10.11.2011

Мета тритижневої програми - зміцнення і розширення розуміння демократичного процесу та ефективного держуправління шляхом навчальних програм і стажувань у Великобританії, які демонструють функціонування та роль громадських організацій в демократичному суспільстві.

Шукаємо експертів з питань збереження школи при загрозі її закриття

10.11.2011

й співавторів правового практичного посібника для освітян. СЦГІ запрошує до співпраці науковців, представників державного та недержавного секторів, фахової вчительської й батьківської громадськості, які зацікавлені в участі у розробці видання або в освітніх заходах

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль