Громадянська Освіта, 2008  №12

И.Вакарчук: Украина несет потери

12.08.2008

Многие выпускники школ, в которых обучение ведется на языках национальных меньшинств, покидают страну, поскольку не владеют государственным языком в достаточной для получения высшего образования

Деякі методичні матеріали з навчання правам людини – в Інтернеті

03.06.2008

Гіперпосилання на українські, російські та міжнародні видання (ООН, ОБСЄ, Рада Європи та ін.) Повні тексти посібників українською та російською мовою («Компас», "Понимаем права человека», „Виховуємо людину і громадянина” , Інтернет-школа з прав дитини та ін.)

УГСПЛ: Конкурс на участь у школі з прав людини для молоді

28.05.2008

До участі запрошуються молоді люди, які мають мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з правозахисними організаціями. Кінцевий термін подачі документів: 15 червня 2008 року

Образование без взяток

26.05.2008

Донецкий молодежный дебатный центр, «М.АРТ.ИН-клуб» и «Альянс» -- против кррупции в сфере высшего образования

Вчимося толерантності

23.05.2008

Донецький молодіжний дебатний центр підготував тренерів для роботи з молоддю з питань толерантності та поваги до прав людини

УГСПЛ: Конкурс на участь у Школі з прав людини для вчителів

20.05.2008

До участі у конкурсі запрошуються вчителі, які навчають або будуть навчати правам людини в рамках окремих курсів, факультативних занять або в позакласній роботі. Кінцевий термін подачі документів - 10 червня 2008 року.

В Україні стартує національна кампанія по боротьбі з насильством в сім’ї

16.05.2008

"Тільки спільними зусиллями державних та недержавних структур можливе вирішення такої хвороби як насильство". -- Юрій Павленко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту.

Про викладання історії в наших школах

16.05.2008

Павло Полянський: "Вчитель не повинен плутати шкільну аудиторію з будь-якою іншою — передвиборчою, політичною тощо. Він повинен усвідомити, що власна думка вчителя важить не більше, ніж думка учня"

«Ми проти насилля» – вистава мандрівного дитячого театру

15.05.2008

Інформаційно-просвітницькі рейди дитячого театра по школах Херсонської області

Міф помер. Хай живе міф!

08.05.2008

Якщо одна крива абсолютно не схожа на іншу, це ще не привід вважати її прямою. Однак багато українських істориків, які користуються заступництвом державних структур, дотримуються іншої думки. Ретельно розвінчуючи старі міфи, вони просто розчищають місце для нових міфів.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль