Громадянська Освіта, 2007  №09

Цивільні права малолітніх і неповнолітніх та їх цивільно-правова відповідальність

04.05.2007

Одна з 10 інформаційних брошур для населення з найважливіших положень Цивільного кодексу України, які видав Міжнародний фонд “Центр суддівських студій”

Останній дзвінок

04.05.2007

«...Якщо держава наважиться зректись від тотального і дріб’язкового контролю в освітній галузі, сприятиме приходу до неї громадських об’єднань, дасть можливість розвитку „не паперового” само-врядування, елементів того, що називають громадянським суспільством... »

Конкурс дитячих робіт на тему запобігання торгівлі людьми, насильству та експлуатації дітей

23.04.2007

оголошує Міжнародний жіночий правозахисний центр „Ла Страда-україна” . До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 10 до 18 років. Роботи приймаються за 6 номінаціями: плакати; малюнки; кросворди; сценарії короткометражних мультиплікаційних фільмів; сценарії роликів соціальної реклами; казки.

Семінар Міжнародної Амністії «Права людини в системі шкільної освіти»

20.04.2007

для вчителів, педагогів та осіб, що працюють з молоддю (соціальні педагоги, методисти, бібліотекарі тощо), – відбудеться наприкінці травня 2007 року в Києві. Для участі необхідно заповнити надіслати анкету не пізніше 5 травня.

Попередження явищ насильства в учнівському та студентському середовищі

13.04.2007

В Міністерстві освіти і науки України відбувся Всеукраїнський круглий стіл: «Сучасні телекомунікаційні технології і проблема насильства в учнівському середовищі». Цікаво було б дізнатися більше про результати, висновки, пропозиції...

Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти»

12.04.2007

проводитиметься 20-21 квітня в Києві Міністерством освіти і науки України. Кандидати на участь мають надіслати аплікаційну форму не пізніше 13 квітня 2007р

Неповнолітні безпритульні планують випускати свою газету

29.03.2007

Ідея створити газету для дітей вулиці спала на думку волонтерці Ксенії Машихіній (м. Одеса)

Історико-політична освіта та виховання толерантності у Німеччині

15.03.2007

Як німецька молодь розвиває власну політичну свідомість? Як вчителі подають учням матеріал на тему «націонал-соціалізму», «голокосту» та «другої світової війни»? Які саме методичні підходи вони обирають? На ці запитання кореспондентів сайту "Майдан" відповідає Аннегрет Емман

Інтернет-школа з прав дитини

14.03.2007

Тепер на сайті http://childrenrights.org.ua/ ви зможете знайти матеріали з питань прав людини, ювенальної юстиції, протидії торгівлі дітьми тощо

Брошури для громадян з питань цивільного права

15.02.2007

10 інформаційних брошур для населення з найважливіших положень Цивільного кодексу України видав Міжнародний фонд “Центр суддівських студій”

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль