Громадянська Освіта, 2007  №30

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини – в Харкові

22.11.2007

30 листопада – 2 грудня 2007. Програма показу фільмів у кінотеатрі „Боммеръ”. До уваги освітян: є можливість замовити демонстрацію фільмів у закладах освіти.

Комп’ютерна програма «Європейський суд з прав людини: організація, діяльність, стандарти» доступна в Інтернеті

09.11.2007

Програма розрахована на суддів, працівників правоохоронних органів, адвокатів, правозахисників, науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних вузів і факультетів, а також усіх, кого цікавлять проблеми захисту прав людини.

У світі цілей і методів: про комуністів і не тільки

08.11.2007

Засудження тоталітарних ідеологій ХХ сторіччя звелося до боротьби з їхнім зовнішнім антуражем: символікою, риторикою, одіозними фігурами лідерів. А от глибинні ідеї, спосіб мислення, характерний для прихильників більшовизму або нацизму, і нині процвітають у нашому суспільстві

Репресовані діти

29.10.2007

Діти НКВД – так називали дітей репресованих батьків, котрих тримали у спеціальних дитбудинках.

Легенди про демократію та бувальщина про харизму

25.10.2007

Не зовсім адекватне уявлення багатьох українців про демократію спонукає задуматися: чи дійсно простому громадянинові, що голосує за "демократів", такі вже дорогі ліберальні цінності?

ОУН — УПА = ВКП(б) — РККА, або Історія без подвійних стандартів

15.10.2007

Трагічним помилкам минулого варто протиставити максимально об’єктивний і зважений підхід до історії.

Студентську школу з прав людини в Харкові 13-14 жовтня проведуть МПД-Україна, ФРІ та Дебатна Академія

09.10.2007

До участі у Школі запрошуються лідери молодіжних громадських організацій, представники органів студентського самоврядування, активні учасники молодіжного та студентського життя з Харкова та України – всі ті, кому близька проблема захисту прав студентства. Заповнену анкету слід надіслати до 17.00 11-го жовтня 2007

Перманентная украинская революция. Эпизод 2007

09.10.2007

Серьезная аналитическая статья известного эксперта-экономиста. "Популизм является политическим наркотиком, а склонность общества позитивно реагировать на популистские проекты и шире — видеть все сложности мира через популистские очки соответственно должна быть диагностирована как опасная социальная болезнь"

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль