Громадянська Освіта, 2001  №21

З робіт Всеукраїнського конкурсу творів-есе з прав людини

05.12.2001

Твої права (По сторінках Конвенції ООН про права дитини)

05.12.2001

Урок ПРАВА ЛЮДИНИ. ГРОМАДЯНСЬКА ОСВIТА №16 "Діти, які знаходяться у конфлікті із законом"

Добрі звістки зі Львова

05.12.2001

З вересня цього року розпочинає свою роботу Школа Святої Софії – приватна початкова школа, яка розташовуватиметься в приміщеннях, наданих Свято-Покровським жіночим монастирем. Фонд розвитку дитячих можливостей "Наступна планета": соціальний захист та підтримка розвитку дітей молодшого віку

Чому нас навчила Польща

05.12.2001

Досвід діяльності органів студентського самоврядування в університетах республіки Польща

Шкільна реформа: навчальний рік 2000-2001

05.12.2001

"Негативним вважаю те, якнове втілювалось в шкільне життя:запізнюючись, відмінюючи ще не усвідомлені попередні вказівки, перекручуючись до невпізнання.Цей бік реформи багато у чому посприяв у формуванні відношення до неї, як до чергового експерименту над школою, яких було чимало і які мало чого змінили... ...Дитина має право на вільний розвиток особистості, навчальний процес повинен будуватися належним до цього чином. Тобто держава повинна різко скоротити своє втручання в учбовий процес в тій частині, яка створює надмірний тиск на особистість учня"

Право на образование

05.12.2001

"...Если бы этими средствами (зарплата, премии, пособия) распоряжались в управлениях образования, то изменилось бы и их отношение к закону об обязательном всеобщем образовании, который изначально трактуется не как право на получение образования, а как запрет на исключение из школы тех, кто не хочет учиться, не можетучиться и, самое главное, мешает учиться другим... Основным законодателем для учебного процесса должна стать воля родителей, которые фактически содержат школу на свои средства. А родители хотят не много: чтобы их дети получили знания, достаточные для продолжения учебы, в совершенстве владели одним или двумя иностранными языками, чтоб никто не унижал и не избивал ребенка в период учебы... Увы, школа лишена возможности удовлетворить их запросы..."

"Повна загальна середня освіта в Україні є обов’язковою..."

05.12.2001

"...Бабушка поохала: Таисия ходить в школу отказывается, так не вести же ее насильно? Но, с другой стороны, почему нет? Разве есть в нашем мире что-нибудь невозможное, особенно для учителей? Раз-два, бодренько притопали с утра пораньше: cервис – бесплатная доставка киндера к месту учебы, и никаких сюрпризов!"

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль