580 тисяч дітей постраждали від війни на Донбасі. За кожним із них – окрема трагедія

01.03.2017

«Держава зараз не справляється з навалою проблем. Зараз є тенденція до відділення організацій від держави, ми не розраховуємо на державу як на помічника. Потрібно не лише закріплювати у законах, але й знаходити механізми, як вирішувати проблему знизу, і що робити, якщо з’являється проблема, яка не закріплена у законі», – вважає Вікторія Федотова, керівник Громадської організації «МАРТІН клуб».

У Києві відбувся круглий стіл «Українсько-російський діалог: можливості громадянського суспільства»

28.02.2017

24 лютого в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у рамках міжнародного миротворчого проекту «Молоді голоси за мир» відбувся круглий стіл «Українсько-російський діалог: можливості громадянського суспільства».

ЮНЕСКО опублікувала п’ять принципів медійної та інформаційної грамотності

28.02.2017

Міжнародна організація UNESCO опублікувала головні положення п’яти запропонованих нею правил щодо MIL - Laws of Media and Information Literacy, поєднуючи ці дві сфери як комбінацію знань та навичок, необхідних сучасному суспільству в усьому світі.

Інструменти російської пропаганди у країнах Східної Європи – однакові

28.02.2017

В усіх країнах Східної Європи та в Україні російська пропаганда використовує практично однакові інструменти і меседжі. Змінюються лише деякі акценти, з огляду на специфіку ситуації у кожній конкретній країні. Такими виявилися результати досліджень фахівців із Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Молдови та України, презентовані у рамках конференції «Інформаційна війна в Інтернеті. Викриття і протидія прокремлівській дезінформації в країнах Центральної та Східної Європи»

В Слов’янську поліція та громадськість вирішили разом підвищувати рівень безпеки в громаді

28.02.2017

Підвищення довіри населення до поліції та поліції до населення, подолання відчуженості та усвідомлення спільної відповідальності громадян та поліції за дотримання правопорядку в громаді – важливі завдання, що стоять сьогодні перед поліцією та громадами Краматорська і Слов’янська

Из подполья – на свет

23.02.2017

В правозащитном движении советских времен каждый участник был яркой индивидуальностью. Но украинец Петро Григоренко уникален вдвойне. К общей смелости, моральной высоте и осознанию своего общественного долга он добавил нечто неслыханное. Он был единственным генералом в гражданском движении.

Реєстрація громадської організації. Маленькі кроки до успішного результату

22.02.2017

Разом з Соломією Старосольською, експерткою з питань реєстрації громадських об’єднань проекту “Громадяни в дії”, пропонуємо Вам покроківку “актуальної реєстрації” ГО.

Як технологія підриває основи правди

22.02.2017

Коли новина починає бути схожою на те, що відчувається як правда, стає дуже важко відрізнити факти, які є правдивими, від «фактів», які правдивими не є. «Сьогодні не важливо, правдивий матеріал чи ні. Єдине, що справді має значення, це клікабельність»

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

21.02.2017

Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами.

МЕДІАКОМПАС: путівник професійного журналіста

20.02.2017

Для практикуючих медійників, журналістів-початківців та студентів (Професійні стандарти новинної журналістики. Основні жанри інформаційної журналістики. Верифікація інформації та робота журналіста з соцмережами. Етика в роботі журналіста. Особливості висвітлення збройних конфліктів. Юридична відповідальність журналістів і редакцій). Скачати у форматі PDF (6,46 МБ)

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль