Форма номер два

17.02.2017

...Имена, профессии, даты рождения, ареста, расстрела, реабилитации... Сколько раз уже, а все не могу отцепиться от этих бумаг: каждый раз нахожу что-то новое. Это только две. А вообще-то таких, точно таких бумаг — сотни тысяч.

Відео вебінару "Права дитини в школі. Право на повагу до приватного життя"

16.02.2017

Вебінар проводить Володимир Яворський – юрист, правозахисник , експерт Української Гельсінської спілки з прав людини та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Порадники з серії «Ти і поліція»

15.02.2017

У наш час варто знати, як подбати про свої права та права ваших близьких. Якщо ви прагнете безконфліктного законного врегулювання будь-якої ситуації під час спілкування з поліцією, читайте брошури серії «Ти і поліція».

Загальноосвітні навчальні заклади запрошуються до участі у курсі "Школа - територія прав людини"

13.02.2017

Відкрито конкурс на участь у навчальному курсі «Школа - територія прав людини», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Останній термін подання заявки на участь у конкурсі: 17.00, 05 березня 2017 року.

Реформа школи в Україні

08.02.2017

Скорочення обов’язкових предметів, 12-річне навчання і профільні класи – Міністерство освіти і науки України планує провести масштабну реформу українських шкіл. Незважаючи на яскраві перспективи і обіцянки наблизитися до європейських стандартів, реформа може зіткнутися з масою проблем

День безпечного Інтернету - виклик #saferinternetchallenge та освітні лекції

08.02.2017

Головна мета Міжнародного дня безпечного Інтернету, який традиційно відзначається у вівторок другого тижня лютого, - просувати ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо серед дітей та молоді.

«Загальна ситуація із правами дитини в Україні істотно не покращилась, а навіть погіршилася», – експерти

08.02.2017

До вашої уваги розділ щорічної доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2016»

Конкурс на участь у другому спеціалізованому тренінгу з моніторингу прав дітей, перевезених із зони АТО

08.02.2017

До участі у тренінгу запрошуються представники громадськості з Харківської, Полтавської, Одеської, Запорізької, Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей. Анкети приймаються до 1 березня 2017 року.

Як полагодити світ навколо себе: практичний путівник з громадського активізму

07.02.2017

Тільки практичні приклади реальних успішних проектів, в яких активісти об’єдналися та змогли впровадити зміни різного масштабу, в тому числі, організувати прибирання сміття. Курс знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного. Долучайтесь!

Інститут Медіа Права оголошує набір на дистанційний курс з доступу до інформації

07.02.2017

Дистанційний курс розроблений для працівників ЗМІ, зокрема, для журналістів і редакторів, а також для громадських активістів. Останній день подачі анкет – 12 лютого

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль