Карл Плеснер: розкривати людяність в нас самих

07.03.2017

Карл Плеснер (Данія), міжнародний сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування і спеціаліст з відновлювального правосуддя, під час панельної дискусії «Примирення та порозуміння задля стабільності розвитку України» розповів про досвід своєї праці в зоні воєнних дій.

Весь світ – Форум-театр. Актори в ньому – активні громадяни

08.03.2016

Учасники вже не залишалися жертвами обставин! Кожен мав можливість «вигнути» сюжетну лінію, виходячи зі своєї думки і розуміння. А якщо це вийшло на сцені Форум-театру, чому б не спробувати в реальному житті?

Запрошуємо взяти участь у семінарі з Форум-театру в місті Чугуєві Харківської області 4-6 березня 2016 року

18.02.2016

До участі запрошуються громадські активісти (активістки) з Харківської, Сумської та Полтавської областей – без вікових, гендерних, соціальних, етнічних чи професійних обмежень.

Методичні рекомендації з протидії проявам нетерпимості (ксенофобії)

29.03.2012

для прокурорів та слідчих прокуратури, представників силових структур, неурядових організацій. Можна замовити друкований примірник або скачати у форматі pdf (488 Kb)

Промова з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини

15.12.2011

"...Я знаю, що це питання болісне для багатьох людей і що упередження, які стоять на заваді захисту прав ЛГБТ, спираються на глибоко вкорінені особисті, політичні, культурні й релігійні переконання. І я стою зараз перед вами з повагою, розумінням і смиренністю... Чимало людей, зокрема і я, пережили глибокі зміни наших переконань у цій сфері протягом років, у міру того, як ми розмірковували про це, втягувались у діалоги й дебати і входили в особисті й професійні стосунки з людьми, які виявлялися геями..."

Другий Міжнародний конкурс публікацій про толерантність, інтеграцію, взаємоповагу і порозуміння в суспільстві

02.12.2011

До участі в конкурсі запрошуються професійні й громадянські журналісти, штатні та позаштатні співробітники загальнонаціональних і регіональних редакцій, студенти факультетів та відділень журналістики, старшокласники з Білорусі, Молдови, Росії, України, які опублікували в друкованих періодичних ЗМІ або розмістили в інтернет-ЗМІ матеріали із зазначеної тематики тільки в період з 1 січня по 31 грудня 2011 р.

Ответ Норвегии насилию: любовь, демократия, толерантность

26.07.2011

Это очень здоровое общество. ...И если днем было так тяжело видеть грусть на лицах людей и разрушения на центральных улицах, то вечером стало легче: появилась вера в то, что Норвегия переживет эту страшную трагедию с достоинством.

Лютер уже здесь

06.04.2011

То, что сегодня в Штатах говорится о Джонсе, совпадает с движением против политкорректности и мультикультурности в Европе, с речами Меркель и Кэмерона . Сегодняшний Запад – прежде всего средний класс – бурлит не на шутку...

«Ксенофобия и воспитание толерантности»

14.03.2011

17 марта в киевском Доме ученых лекцию прочтет член наблюдательного совета Украинского Хельсинкского союза по правам человека Иосиф Зисельс

Ідея толерантності та історична освіта

25.01.2011

Неповага до носія іншої культурної (етнічної, релігійної тощо) традиції виростає, у суті своїй, з неповаги до іншої людини як такої... Толерантність ніколи не виросте з байдужості, а швидше викристалізується з конфлікту... Вона формується не відмовою від своїх ідей, а у виробленні вміння (мистецтва) жити з іншими людьми та іншими ідеями... Політики, дезорганізуючи суспільство, посилюючи відчуження і реваншистські настрої, намагаються зробити істориків співучасниками своїх інтересів, завдання ж істориків — утриматися від участі в такій не своїй грі...

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль