Ромська освіта: спільна перемога над безграмотністю

27.01.2014

Традиційне ромське виховання вже неактуальне. - Простіше дати довідку про розумову відсталість. - Спецшколи лише поглиблюють ізоляцію. - Освіта – це обов’язок. - Відповідальні батьки – відповідальні діти

Чи винні орди половецькі, що в Україні нищаться духовні скарбниці?

14.01.2014

Закрити не можна помилувати... Цей дещо переінакшений вислів сьогодні значною мірою стосується українських бібліотек. Невідомо, де поставить кому чиновницька рука.

Конкурс на участь у Дев’ятій Всеукраїнській Школі з прав людини для молоді

14.01.2014

До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком від 18 до 28 років, які мають мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з громадськими організаціямита ініціативами. Дати проведення Школи: з 15 по 21 лютого 2014. Конкурсні документи приймаютья до 5 лютого 2014.

Люди про Татьяну Черновол

27.12.2013

"Дело даже не в политике. Я потрясена этой личностью. Такое сочетание ума, трезвости, свободы, абсолютного и какого-то радостного веселого бесстрашия, ответственности, и чувства юмора, и нежности, скромности, отсутствие фанатизма - и еще много всего можно сказать - какое чудо создал Бог!.." (видеозапись интервью с Татьяной Черновол)

Примус був, але винних немає?

10.12.2013

У Луганську відбулося перше засідання за позовом до луганської міськради, обласної державної адміністрації, обласного та міського департаментів освіти щодо незаконного примушення дітей та студентів брати участь у масових заходах, організованих Партією регіонів.

Дітей «загнали» на мітинг – батько пішов до суду

22.11.2013

Правозахисники притягнуть до відповідальності організаторів мітингів за участю школярів

«Самые опасные книги», исторические мифы и ответственность интеллектуалов

08.11.2013

"В своих монографиях Сергей Плохий и Кристофер Кребс рассматривают процессы конструирования базовых исторических мифов двух наций – немцев и украинцев..." Захватывающе интересная рецензия - образец на редкость прекрасного научного и литературного стиля

Право на привилегию

08.11.2013

«...Принцип коллективных прав означает, что член определенной группы достоин особого отношения именно потому, что принадлежит к этой группе. По сути речь идет о привилегиях. Они укладываются в классическую оруэлловскую формулу: "All animals are equal but some animals are more equal than others"...»

Оголошується конкурс на участь у Школі з прав людини для активістів українських правозахисних організацій

01.11.2013

Школа проводитиметься 9-13 грудня 2013 року в м. Харків. Заявки приймаються до 12 листопада 2013 р

Всеукраїнський конкурс-огляд "Школа сталого розвитку 2013-2014”

23.10.2013

До участі в конкурсі запрошуються навчальні заклади: що мають кількарічний досвід роботи з освіти для сталого розвитку; в навчальний план яких системно запроваджені «Уроки для сталого розвитку»; навчально-виховну діяльність яких значною мірою спрямовано на формування сталого, екологічно дружнього стилю повсякденного життя у домашньому господарстві, школі та місцевій громаді; у навчальному закладі існує система моніторингу екологічного сліду школи: мають місце та відстежуються зменшення нераціонального енерго- та водо- споживання, викидання сміття та марних витрат сировини, сприяння переробці відходів тощо; у школі та місцевій громаді проводяться масові акції і заходи, пов’язані із презентацією досягнень та пропагандою сталого способу життя.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль