Абетка демократії: свобода слова

12.10.2015

Свобода слова – класичне суб’єктивне право першого покоління, яке охоплює широкий комплекс можливостей вираження поглядів людини.

Абетка демократії: свобода творчості

12.10.2015

Забезпечення свободи творчості вимагає регулятивних можливостей як міжнародного, так і національного конституційного права. Захист творчості можна також вважати імперативом глобального інформаційного права, оскільки творець є постачальником новизни, яка поширюється незалежно від кордонів. Таким чином, свобода творчості є специфічною вимогою сучасного правового регулювання.

Інститут Медіа Права оголошує набір до Майстерні активних громадян

09.10.2015

МАГ – це річна програма практичних тренінгів для активних громадян з різних регіонів України з питань: дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства та механізмів співпраці громадськості з антикорупційними органами; практичних аспектів журналістських розслідувань; практикумів з вироблення дієвих громадських кампаній; а також низка майстер-класів з розвитку особистісних лідерських навичок.

«Програма медіаграмотності для громадян» для підготовки тренерів в 14 областях

09.10.2015

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» оголошує конкурс на участь в тренінгу для підготовки тренерів в 14 областях України. До участі запрошуються соціально-активні громадяни, які цікавляться медіаосвітою та медіаграмотністю, а також мають сильну мотивацію ділитись своїми знаннями з іншими.

XII Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA стартує 16 жовтня

07.10.2015

Цього року найкращі документальні фільми на тему прав людини зможуть побачити мешканці понад 200 міст і містечок України. Довідки про 40 фільмів фестивалю та контакти регіональних партнерів можна знайти на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA

Тренінг «Доступні для кожного: набір інструментів для моніторингу судових процесів»

06.10.2015

Група громадського спостереження «ОЗОН» запрошує на тренінг, присвячений моніторингу судів в Україні: 17 жовтня 2015 року у м. Дніпропетровськ. Анкету учасника необхідно заповнити до 12 жовтня 2015 р. Орієнтовна дата найближчого наступного тренінгу 31 жовтня 2015 року у м. Харкові.

Оголошується Конкурс з практичного реформування судової системи України

06.10.2015

Національна Ініціатива «Відкритий Суд» оголошує Конкурс з практичного реформування судової системи України «РЕПОРТЕР ВІДКРИТОГО СУДУ», спрямований на залучення активних і свідомих громадян до моніторингу діяльності судів та відстоювання своїх прав.

Право громадян на зброю: pro et contra

30.09.2015

В статті розглядаються питання підстави законодавчого закріплення права громадян на придбання, носіння та використання, в якості реалізації конституційного права на необхідну оборону, короткоствольної нарізної вогнепальної зброї. Здійснено короткий історичний екскурс в історію законодавства з цього питання до 1917 р. в Російській імперії. Аналізується законодавства зарубіжних країн в цьому питанні. Коментуються основні позиції противників та прихильників прийняття такого закону в Україні.

Обращение коллектива Светлодарской общеобразовательной школы І-ІІІ ступеней №11 Донецкой области

19.08.2015

"...Начало учебного года находится под угрозой срыва. С 01.01.2015 года коллектив школы не получает заработную плату... Многие работники школы находятся на грани выживания, отдельные учителя были вынуждены рассчитаться и уехать в поисках другой работы..."

Звернення від працівників шкіл смт. Миронівський Донецької області

17.08.2015

"...Ми доведені до відчаю, тому що протягом восьми місяців не отримуємо заробітної плати. Наближається початок навчального процесу. Морально ми зневірені, а юридично не маємо права розпочати 2015 – 2016 навчальний рік..."

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль