Програма кінопоказів Docudays UA у Харкові з 30 жовтня по 6 листопада

30.10.2015

Кінотеатр "8 1/2": Розклад відкритих показів фільмів ХІІ Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з короткою інформацією про кожен фільм

Абетка демократії: інформація

15.10.2015

Поінформованість демократичного суспільства про все, що відбувається всередині й довкола нього, є потребою часу. Загалом, роль інформації в сучасному світі стрімко зростає. Однак майже в кожній країні зберігається протистояння інтересів громадськості й держави в інформаційній сфері. На конституційному рівні це проявляється в протистоянні публічної влади і громадянського суспільства, народного і державного суверенітету.

Абетка демократії: свобода слова

12.10.2015

Свобода слова – класичне суб’єктивне право першого покоління, яке охоплює широкий комплекс можливостей вираження поглядів людини.

Абетка демократії: свобода творчості

12.10.2015

Забезпечення свободи творчості вимагає регулятивних можливостей як міжнародного, так і національного конституційного права. Захист творчості можна також вважати імперативом глобального інформаційного права, оскільки творець є постачальником новизни, яка поширюється незалежно від кордонів. Таким чином, свобода творчості є специфічною вимогою сучасного правового регулювання.

Інститут Медіа Права оголошує набір до Майстерні активних громадян

09.10.2015

МАГ – це річна програма практичних тренінгів для активних громадян з різних регіонів України з питань: дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства та механізмів співпраці громадськості з антикорупційними органами; практичних аспектів журналістських розслідувань; практикумів з вироблення дієвих громадських кампаній; а також низка майстер-класів з розвитку особистісних лідерських навичок.

«Програма медіаграмотності для громадян» для підготовки тренерів в 14 областях

09.10.2015

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» оголошує конкурс на участь в тренінгу для підготовки тренерів в 14 областях України. До участі запрошуються соціально-активні громадяни, які цікавляться медіаосвітою та медіаграмотністю, а також мають сильну мотивацію ділитись своїми знаннями з іншими.

XII Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA стартує 16 жовтня

07.10.2015

Цього року найкращі документальні фільми на тему прав людини зможуть побачити мешканці понад 200 міст і містечок України. Довідки про 40 фільмів фестивалю та контакти регіональних партнерів можна знайти на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA

Тренінг «Доступні для кожного: набір інструментів для моніторингу судових процесів»

06.10.2015

Група громадського спостереження «ОЗОН» запрошує на тренінг, присвячений моніторингу судів в Україні: 17 жовтня 2015 року у м. Дніпропетровськ. Анкету учасника необхідно заповнити до 12 жовтня 2015 р. Орієнтовна дата найближчого наступного тренінгу 31 жовтня 2015 року у м. Харкові.

Оголошується Конкурс з практичного реформування судової системи України

06.10.2015

Національна Ініціатива «Відкритий Суд» оголошує Конкурс з практичного реформування судової системи України «РЕПОРТЕР ВІДКРИТОГО СУДУ», спрямований на залучення активних і свідомих громадян до моніторингу діяльності судів та відстоювання своїх прав.

Право громадян на зброю: pro et contra

30.09.2015

В статті розглядаються питання підстави законодавчого закріплення права громадян на придбання, носіння та використання, в якості реалізації конституційного права на необхідну оборону, короткоствольної нарізної вогнепальної зброї. Здійснено короткий історичний екскурс в історію законодавства з цього питання до 1917 р. в Російській імперії. Аналізується законодавства зарубіжних країн в цьому питанні. Коментуються основні позиції противників та прихильників прийняття такого закону в Україні.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль