В Україні започаткували міжнародну премію «Відважна жінка України»

05.04.2017

Першою номінанткою премії «Відважна жінка України-2017» стала правозахисниця Олександра Матвійчук, яка працює в Центрі громадянських свобод.

Примирення та порозуміння в Україні: тенденції та ключові меседжі – Prostir Talks

04.04.2017

В останні роки тема примирення, інструментів фасилітації, діалогу, медіації стали частиною життя та одним із фокусів порталу "Громадський простір"

Адвокат з Одеси домоглася в суді визнання незаконною постанови Кабінету міністрів

04.04.2017

Одеська обласна організація Комітету виборців України за підтримки Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини ініціювала судову справу про визнання незаконною постанови Кабінету міністрів про ввезення особистих речей кримчан при переїзді на материкову Україну.

Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»

03.04.2017

До участі в Конкурсі запрошуються учні/учениці 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студенти/студентки коледжів. Останній термін подання есе на Конкурс – 30 вересня 2017 р.

10 успішних історій українських переселенців

03.04.2017

Як криза може стати джерелом внутрішнього ресурсу, натхнення та поштовхом до кардинальних змін в житті людини, - розповідали представники Центру правових та політичних досліджень “СІМ” під час презентації збірки “Декалог примирення”, повний текст якої доступний за посиланням.

Фільм «Процес» про справу Олега Сенцова виходить в український прокат

31.03.2017

З 6 квітня «Процес» побачать глядачі у Києві, Вінниці, Запоріжжі, Львові, Одесі, Сумах та Харкові.

Docudays UA-2017. Що ми побачимо за тиждень

20.03.2017

24 березня у Києві стартує XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Локації фестивалю: Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6), кінотеатри «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19) та «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19).

Загальнодоступний онлайн-курс «Як ефективно спланувати та провести діалог»

17.03.2017

За допомогою курсу ви опануєте базовий рівень знань про діалог. Він буде цікавим та корисним всім, кому потрібно покращити власну майстерність ведення колективних обговорень або важливо збільшити ефективність своєї активної громадської, суспільно-політичної діяльності. Водночас, матеріали курсу стануть у пригоді всім, хто втомився від звичайних суперечок, порожніх дебатів та дискусій і прагне до реальних змін у взаємодії з іншими.

Дискримінація в школі, або про те, чи будити сплячого собаку в контексті “celebrate diversity“

10.03.2017

Дослідження «Академії моніторингу та експертизи» та «Інституту консолідації та партнерства» щодо заохочення поваги та дотримання конституційних принципів рівності і недискримінації в шкільних і позашкільних установах.

Імітація успішної держави чи ідея суспільного блага

09.03.2017

Что такое государство? Для чего оно существует? Какие его главные цели? Что лично мне оно дает? - Выступление философа Андрея Баумейстера на TEDxKyiv (видео - 21 мин)

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль