Презентація результатів проекту з дослідження стану громадянської освіти в Україні

10.10.2012

11 жовтня о 15.00 в інформаційній агенції “Укрінформ”. Презентація буде проходити у форматі круглого столу, під час якого запрошені експрети у галузі освіти зможуть прокоментувати результати дослідження та обговорити, яких саме громадян готує українська школа і чи можливо сподіватись на зміни в свідомості молодшого покоління у результаті громадянського виховання у рамках освітньої системи.

Всеукраїнський конкурс студентських правничих есе: «Законодавчий захист дітей від сексуального насильства»

06.10.2012

ELSA Ukraine for Children: Аплікаційну форму і роботу надсилайте до 16.11.2012.

Тренінг для тренерів та мультиплікаторів з питань освіти у сфері прав людини

02.10.2012

Організатори - Молодіжний департамент Ради Європи та Департамент з питань молоді та комунікації Державної служби молоді та спорту України. Всі аплікаційні форми повинні бути повністю заповнені та подані до 10 жовтня 2012 р.

В первый класс – в тринадцать лет

29.09.2012

В селе Двуречный Кут Харьковской области в школу попросилась девочка-подросток.

Тренінг для освітян та активістів малих громад Сходу України, школи яких знаходяться під ризиком закриття

23.09.2012

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує команди шкіл сільської місцевості та малих промислових місць Луганської, Донецької та Харківської областей до участі в дводенному тренінгу «Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах». Орієнтовне місце й дати проведення тренінгу – м. Луганськ, 19-20 жовтня 2012 р.

Харківщина – перша в Україні… за кількістю закритих шкіл

20.09.2012

СЦГІ: Харківська область за кількістю закритих шкіл зайняла перше місце серед усіх регіонів України.

«Разом до збереження та розвитку освітніх послуг в малих громадах»

07.09.2012

До участі запрошуються представники ініціативних груп, батьки учнів, директори та вчителі шкіл із малою наповнюваністю, працівники громадських організацій із сільської місцевості та малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей.

Так, ви можете!

03.09.2012

На очах у всього світу влада свідомо нищить єдиний незалежний та найбільш улюблений телеканал в Україні – ТВі. Чому це стало можливим? Тому що для кабельних операторів загроза потрапити під каральні санкції за непослух Національній раді є значно більшою, ніж загроза втратити прибутки через солідарний бойкот користувачів...

Завершується Конкурс на участь Другому Міжнародному освітньому курсі з захисту прав людини для молоді

27.08.2012

Від України до участі у конкурсі запрошуються молоді активісти, які активно працюють у сфері захисту прав людини та суспільних інтересів. Пріоритет матимуть насамперед випускники освітніх заходів Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Конкурсні документи повинні надійти не пізніше 1 вересня 2012 рок

Привабливість української вищої освіти у світі зростає

25.08.2012

Принаймні, так чиновник Міносвіти вважає…

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль