В Украине запретили эстонский фильм о детском труде на донецких шахтах (Видео)

02.04.2012

Но его можно посмотреть на YouTube. Первые комментарии на сайте "ОстроВ"

Юра з «Шахти №8»: Після фільму мене викликали в міліцію, а на господарів копанок завели справи

01.04.2012

Цього року на фестивалі документального кіно «Docudays» з новою силою вибухнула «донецька» тема - завдяки картині естонської журналістки Маріанни Каат

Методичні рекомендації з протидії проявам нетерпимості (ксенофобії)

29.03.2012

для прокурорів та слідчих прокуратури, представників силових структур, неурядових організацій. Можна замовити друкований примірник або скачати у форматі pdf (488 Kb)

Свобода слова і директор школи

28.03.2012

До якого реформування освіти прагне пересічний директор звичайної української школи? Чи може він висловлювати власну позицію, що не збігається з офіційною?

Надання юридичних консультацій шкільним педагогам

28.03.2012

У рамках проекту «Педагоги мають знати, як правам навчати», що здійснюється Донецькою громадською організацією «Центр європейської співпраці» за підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду “Відродження”, продовжується надання юридичних консультацій шкільним педагогам.

Батьки учнів захистили школу в Донецьку від ліквідаторів

28.03.2012

Донецький апеляційний адмінсуд залишив у силі постанову суду першої інстанції про скасування рішення Донецької міськради щодо ліквідації україномовної школи №111.

Практики вирішення конфліктів в школах та в малих громадах

20.03.2012

Cемінар з медіації та обміну досвідом діяльності громадських і шкільних служб розв’язання конфліктів буде проведений 10-12 квітня в Луганську. До участі запрошуються представники шкіл і громадські активісти – представники батьківських комітетів, учнівського чи студентського самоврядування

Вже почали «обробляти» вчителів перед виборами?

16.03.2012

На Житомирщині директорів місцевих шкіл змушують проводити анкетування працівників стосовно їх політичних уподобань.

Скандал із Россолiнським-Лiбе та стан української iсторiї

05.03.2012

Україна гостро потребує критично-фахового обговорення ОУН. Саме уникання вiдвертого обговорення ОУН та масових вбивств цивiльного населення, якi вона здiйснила, лише бiльше провiнцiалiзують українську iсторичну науку, вiддаляють її вiд захiдних дослiджень i разом з тим створюють вакуум, котрий будуть використовувати дослiдники, що працюють молотом замiсть скальпеля в цiй делiкатнiй темi, будуючи собi iм’я на скандальностi.

Конкурс на участь у навчальному Курсі «Роль журналістики у захисті та підтримці прав людини - 2012»

05.03.2012

До участі у конкурсі запрошуються журналісти працюючих в Україні засобів масової інформації, вмотивовані активно діяти на підтримку та захист прав людини.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль