версія для друку

Громадянська Освіта, 2011,  №24
Оголошення та повідомлення

Конкурс на участь у cемінарі «Права людини в місцях несвободи»

23.08.2011
автор: Костянтин Рєуцький
джерело: edu.hro.org.ua

Оголошується конкурс на участь у Спеціалізованому Семінарі «Права людини у місцях несвободи», яку організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з ММГО «М’АРТ» та Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження».

 

Спеціалізований Семінарі «Права людини у місцях несвободи» є навчальним заходом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

 

До участі у конкурсі запрошуються активісти, які мають попередню базову підготовку в сфері прав людини, вмотивовані активно діяти на захист та підтримку прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з громадськими організаціями, працювали, або планують працювати в інтересах людей, які перебувають у слідчих ізоляторах, виправних колоніях, ізоляторах тимчасового тримання, приймальниках-розподільниках, психоневрологічних диспансерах, ПТУ та школах соціальної реабілітації, закритих будинках, притулках, інтернатних закладах та реабілітаційних установах для дітей, інтернатах для людей похилого віку та інвалідів, гауптвахтах, дисциплінарних батальйонах, пунктах тимчасового тримання біженців та осіб без громадянства та інших місцях несвободи.

 

Дати проведення Семінару: 24 - 28 вересня 2011 року. Місце проведення Семінару: м. Чернігів, туристичний комплекс «Санрайз».

 

Учасники Семінару зможуть:

·      отримати основи знань про міжнародні стандарти та специфіку забезпечення прав людини в місцях несвободи;

·      здобути уміння та навички, що є важливими для організації активних дій спрямованих на підтримку та захист прав людини;

·      сформувати власну позицію щодо окремих сучасних суспільних процесів (зокрема стосовно перебування людей у місцях несвободи) ґрунтуючись на принципах прав людини.

 

Претенденти на участь у Семінарі повинні бути готові:

·      активно діяти на підтримку та захист прав людини;

·      відвідувати усі заняття протягом 5-денного Семінару;

·      співпрацювати з недержавними організаціями;

·      працювати в інтересах людей, які перебувають в місцях несвободи;

·      співпрацювати в команді з іншими учасниками Семінару.

 

Вік претендентів на участь у Семінарі не обмежується. Пріоритет під час конкурсного відбору матимуть випускники навчальних заходів Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

 

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Семінару, витрати на проїзд до місця проведення Семінару й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда). 

 

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.
 

Для участі у конкурсі необхідно:

 

Крок перший: Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти. Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми можна заповнивши реєстраційну анкету он-лайн за адресою:  http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1259310204

  
Крок другий: Підготувати та додати до поля «Додаткове завдання» реєстраційної анкети есе, у якому ви маєте висвітлити своє бачення стану дотримання прав людини у місцях несвободи в Україні та шляхів системного покращення існуючої ситуації. Перелік місць несвободи ви зможете знайти у матеріалі, розмішеному на сайті Харківського Інституту соціальних досліджень: http://www.khisr.kharkov.ua/index.php?id=1312983152. Зверніть увагу – ваше есе може стосуватись як загальної проблеми дотримання прав людини в місцях несвободи, так і питань дотримання прав людини в місцях несвободи певного типу. 

 

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, а есе прийнятим на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.

 

Контакти організаторів для отримання додаткової інформації: 

E-mail:

 

Контактні особи:

Костянтин Рєуцький, координатор Школи: +38 050 628 06 61

Сергій Буров, координатор Програми: +38 050 921 99 67

 

Просимо звернути увагу, що конкурсні документи повинні надійти не пізніше 18.00, 14 вересня 2011 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 18 вересня 2011 року.

 

© 2008 -2011 авторські права захищені

Редакція сайту та координаційна група Програми не редагує та не несе відповідальності за зміст матеріалів, які публікуються користувачами ресурсу

головна  |  мапа сайту  |  статистика  |  контактиFreelance Internet Studio

 

 

 

Рекомендувати цей матеріал

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль