Громадянська Освіта

http://osvita.khpg.org/index.php?id=1308583011


Семінар «Медіа та право – 2011»

20.06.2011
джерело: www.civicua.org

13 - 15 липня 2011 року в м.Харкові відбудеться Перший регіональний семінар "Медіа та право" - 2011. Організатори - партнерська програма Колегіуму ім. Теодора Гойсса, Фонду ім. Роберта Боша та Спілки мовного та культурного обміну МітОст та Представництва фонда ім. Гайнріха Бьоля в Україні з українськими партнерами у сфері неформальної демократичної освіти молоді „Майстерня громадської активності“.

Протягом трьох днів тренери - експерти в галузі журналістики та права нададуть учасницям/учасникам вичерпну інформацію щодо правових порушень в галузі журналістики, як з цим боротися та уникати, щодо практики застосування Закону України "Про доступ до публічної інформації" та інших законодавчих документів, український та іноземний досвід реформування галузі журналістики та надання раціональних свобод.

До участі у тренінгу запрошуються випускники шкіл, журналісти - початківці, студенти та молоді активісти віком від 16 до 25 років.

* Обов`язковою умовою участі у заході є підготовка (по завершенню) твору-есе на відповідну тематику.

Відбір учасниць/учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Для
участі у тренінгу потрібно
заповнити та надіслати анкету (додається до цього
оголошення) якнайшвидше, але не пізніше 4 липня 2011 року електронною поштою на адресу , в темі повідомлення обов`язково вказати "Медіа та право".

Розгляд анкет відбуватиметься по мірі надходження. Про результати розгляду всі претенденти будуть повідомленні не пізніше 7 липня 2011 року.

Участь у Першому регіональному семінарі "Медіа та право" - 2011 є безкоштовною, всі учасники забезпечуються інформаційним матеріалом та сертифікатами про проходження курсу навчання.

За довідками звертайтеся за тел. (093) 143-24-77

*** Програма націлена на підтримку місцевої та міжрегіональної громадянській активності молоді, на відповідальне ставлення до суспільних проблем, а також на пожвавлення співпраці українських організацій у сфері неформальної демократичної освіти молоді. Програма реалізується в різних регіонах України з 2008 року. У 2011 році окремі частини програми "Майстерні громадської активності" підтримуються Міжнародним Фондом Допомоги та Дружби (Україна) та Посольством Польщі в Україні.

Членами всеукраїнської мережі „Майстерні громадської активності” є „Фундація регіональних ініциатив” (Київ, Рівне, Харків), Донецька громадська організація „Альянс”, Коаліція молодіжних організацій Черкаської області „Молода Черкащина” та „Клуб молодих лідерів” (м. Сімферополь). Партнерами програми з польського боку є НУО to.pole (Краків) та НУО Genius Loci – Duch Miejsca w Rudzie Śląskiej (Руда Сласка).


Джерело : Оргкомітет

Додатки :
Анкета кандидата (docx, 88 Kb )  

Рекомендувати цей матеріал

коментарі