Джеффри Канада и Детская зона Гарлема. 3 - Школа

11.11.2010

"Обещаю всегда мечтать вслух, держать голову высоко, сохранять чувство собственного достоинства и никогда не смешиваться с толпой" (Девиз Promise Academy)

Джеффри Канада и Детская зона Гарлема. 2 - Baby College

05.11.2010

"...Казалось бы – какое отношение имеют негритянские дети в Гарлеме к нашим родным двоечникам и хулиганам? Что у них общего? Но я вспомнила, как часто мои друзья из Москвы, Питера, Киева, из Сибири говорят: Как уберечь детей от влияния улицы? Я стараюсь воспитывать в соответствии с моими идеалами, но вокруг-то просто ужас, что делается!.."

Джеффри Канада и Детская зона Гарлема. 1 - Введение

22.10.2010

Как сделать, чтобы ребенок, в доме у которого никогда не были ни одной книжки, потянулся к знаниям? Можно ли научить ребенка, который не только отстал на три класса, но и не проявляет ни малейшего желания учиться? Можно ли, наконец, не оберегать наших детей от улицы, а изменить саму улицу?.. Джеффри Канада и его единомышленники решили попробовать изменить мир: квартал за кварталом, начав с самого неблагополучного района Нью-Йорка.

Громадськість і ЗНО

11.05.2010

Для того, щоб зовнішнє незалежне оцінювання утвердилося як демократична система, яка забезпечує рівний доступ в отриманні якісної освіти і підсилює рух країни до демократії, потрібно рухатися вперед і створювати чіткий механізм на кожному з етапів його запровадження: державна підсумкова атестація (ДПА), незалежне зовнішнє оцінювання, зарахування до ВНЗ.

Круглий стіл щодо змін до закону про вищу освіту в Донецьку

02.11.2009

– відбудеться 11 листопада в рамках проекту "Громадська законодавча ініціатива з модернізації та демократизації системи освітньо-трудових відносин" за підтримки освітньої програми "Право та освіта" МФВ

Затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання молоді

02.11.2009

Національно-патріотичне виховання формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту.

Біла книга. Сили змін та вектори руху української освіти

26.10.2009

У виступах представників педагогічної спільноти, які взяли участь у форумі, пролунали як констатації щодо сьогоднішніх освітніх реалій, так і конкретні пропозиції щодо необхідних змін. Сподіваємось, що акумульована в одній книзі точка зору професіоналів стане новим поштовхом до змін на краще у сфері освіти.

Поліпшення поганого робить стан справ іще гіршим

12.10.2009

Щойно завершився Міжнародний освітній форум «Артеківські діалоги»-2009, на якому відбулися презентації двох варіантів «Білої книги української освіти». Широке громадське обговорення цих проектів має підвищити роль публічних дискусій у процесі вироблення сучасної освітньої політики

Об’єднуємось задля розвитку освіти!

07.09.2009

Донецька ГО «Альянс» провела круглий стіл на тему «Взаємодія навчальних закладів та організацій громадянського суспільства задля розвитку освіти в Донецькій області. Перспективи та можливості».

Нужны ли правозащитные проекты школам?

24.08.2009

«Полное бесправие самих педагогов, их загнанность и запуганность сильно затрудняют восприятие ими идеи прав и свобод личности, а значит, и прав ребенка» (статья из российского журнала "Индекс/Досье на цензуру")

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль