Права человека на девяти стендах

17.06.2012

Передвижная выставка «Права человека вне игры» - в городах, где проходят матчи Евро-2012. В Харькове экспозиция была выставлена возле Оперного театра. (Фото)

Сергій Буров про програму «Розуміємо права людини»

15.06.2012

Про те, звідки виникла ідея освітніх заходів для вчителів та громадських активістів, які проблеми та перепони виникають на шляху «просвітителів», та про найближчі плани програми розповідає її координатор

Виставка для навчання і дискусії про права людини (відео+фото)

12.06.2012

Дивіться приклад того, як провести майстер-клас на основі матеріалів виставки. Якщо захочете організувати виставку у вашому місті, зв’язуйтеся з координаційною групою програми "Розуміємо права людини"

У столиці презентована експозиція «Кожен має право знати свої права»

12.06.2012

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб організувати експонування виставки у вашому місті, зв’язуйтеся з координаційною групою програми "Розуміємо права людини"

Рауль Валленберг, Холокост и ценностные установки / рабочая тетрадь для учителей

08.06.2012

2012 г. - 100 лет со дня рождения Рауля Валленберга. Шведский учитель Микаэль Энокссон провел в «Мемориале» (Москва) мастер-класс для российских учителей. Urokiistorii публикуют рабочую тетрадь и презентацию, которые можно использовать в качестве методических материалов на уроках истории в школе

Школа вільних людей

08.06.2012

Дві моделі освіти є двома різними способами сприйняття світу... Викладання – це надихання до самостійних відкриттів, до ставлення під сумнів того, з чим учні чи студенти не погоджуються, до пошуків альтернативних рішень, до знаходження кращого способу, до пізнання великих досягнень минулого і прагнення опанувати їх самостійно...

Права людини у змісті навчальних програм

07.06.2012

Вчителів усіх предметів, працівників системи шкільної та позашкільної освіти, громадських діячів, учнів та студентів, випускників навчальних програм з прав людини та громадянської журналістики та усіх, кому цікаво зробити щось для покращення якості громадянської освіти в Україні, запрошуємо долучитись до проекту "Думати демократично: впровадження у зміст освіти підходу, заснованого на правах людини"

У світ поламаних дітей з широко закритими очима

07.06.2012

Уже 5 років Аня Геращенко, лікар-педіатр, екологічна активістка, член Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива», займається проблемою якості життя дітей-інвалідів та дорослих, що проживають в інтернатах України.

Конкурс на участь у Восьмій Всеукраїнській Школі з прав людини для молоді

30.05.2012

До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком від 18 до 28 років, які мають мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з громадськими організаціями. Дата і місце проведення: Чернігів, 25-31 липня 2012 р.

Ювенальна юстиція: нечіткі визначення призводять до міфів

30.05.2012

Уповноважений президента з прав дитини в Україні Юрій Павленко виявив бажання розповісти читачам DT.UA про ювенальну юстицію, щоб розвіяти тим самим численні міфи, які супроводжують спроби впровадити її на всьому пострадянському просторі.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль