ПЕРЕХРЕСНІ СТЕЖКИ ОДНОГО ДРОГОБИЧАНИНА

30.12.1999

АВТОБІОГРАФІЧНІ СПОГАДИ МИРОСЛАВА МАРИНОВИЧА

"УРОК ПРАВА В БЕСПРАВНОЙ ШКОЛЕ ЕСТЬ УРОК ЛИЦЕМЕРИЯ"

30.12.1999

ОТЗЫВ ЧИТАТЕЛЯ НА ПУБЛИКАЦИЮ МАТЕРИАЛОВ ВСЕУКРАИНСКОЙ КОНФЕРЕНЦИИ "ПРОБЛЕМЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБРАЗОВАНИЯ И ПРЕПОДАВАНИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА В УКРАИНЕ" (КИЕВ, МАРТ 1999 Г.) С КОММЕНТАРИЕМ РЕДАКТОРА

Викладання історії в контексті сприяння демократичним цінностям і терпимості

30.12.1999

Переклад здійснено за виданням Ради Європи. Рекомендовано Міністерством освіти України. Поява такого посібника є великою подією. Чи надійшов він до вашої школи?

ПАРОСТКИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА У ЧЕРНІГОВІ

30.12.1999

МОЛОДІЖНА ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗОНТ"; ЛІТНІЙ ТАБІР АКТИВІСТІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ; ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ СТАРШОКЛАСНИКІВ - ПРО ЦЕ РОЗПОВІДАЄ ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ВЧИТЕЛЬ ПРАВОЗНАВСТВА І.СУЩЕНКО.

30.12.1999

Бути незрівнянно важче, ніж не бути: бути - це означає переборювати. Бути - це означає мати відчайдушну сміливість вийти в люди яким є. Як ось і я - далеко не активний борець, не проповідник... Можливо, дописавши цей твір, я повернусь назад у свою шкаралупу - дозрівати (якщо дадуть). Я ніколи б не набралась сміливості та і, напевне, не дуже задумувалась би над всім, про що я тепер думаю і в що прагну посвятити вас, якби не вчитель правознавства - моя друга мама, яка кожен день вчить мене переборювати почуття страху, невпевненості, безнадійності.

Інна Сілакова, смт Макарів Київської області (з твору, надісланого на III Всеукраїнський конкурс учнівських та студентських робіт з прав людини)


ЯК НЕ Я - ТОДІ ХТО?

30.12.1999

АВТОР СПОГАДІВ ПРО ІВАНА СВІТЛИЧНОГО - ЗИНОВІЙ АНТОНЮК, УЧАСНИК ПРАВОЗАХИСНОГО РУХУ , СПІВГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

ІДЕЇ ПРАВ ЛЮДИНИ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

30.12.1999

МАТЕРІАЛІВ ВСЕУКРАЇНСКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ПРОБЛЕМИ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ І ВИКЛАДАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ" (КИЇВ, БЕРЕЗЕНЬ 1999). АВТОР ДОПОВІДІ - МАРІЯ ТРАЧ (С. ЗАДНІСТРЯНСЬК ГАЛИЦЬКОГО Р-НУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ.)

"Я ТА МОЇ ДРУЗІ". УРОК ДЛЯ ТРЕТЬОГО КЛАСУ

30.12.1999

АВТОРИ РОЗРОБКИ - ВАЛЕНТИНА ПОНОМАРЕНКО, УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ (СМТ БЕЗЛЮДІВКА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ.), ТА НІНА КУСАЙКІНА, "ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ" (М. ХАРКІВ)

"МОИ ПРАВА В ШКОЛЕ". "ПРАВА НА СВОБОДУ МЫСЛИ B СЛОВА"

30.12.1999

ДВЕ КРАТКИЕ РАЗРАБОТКИ, СОСТАВЛЕННЫЕ ИННОЙ СУХОДУБОВОЙ, УЧИТЕЛЕМ ИСТОРИИ ХАРЬКОВСКОЙ ШКОЛЫ №122

В ШКОЛЕ СКУЧНО. ЧТО БУДЕМ ДЕЛАТЬ?

30.12.1999

О РОЖДЕНИИ МОЛОДЕЖНОГО КЛУБА В ХАРЬКОВСКОЙ ШКОЛЕ №162 РАССКАЗЫВАЕТ УЧИТЕЛЬ ИСТОРИИ И ПРАВОВЕДЕНИЯ НАТАЛЬЯ ВУКИНА. БЛАНК АНКЕТЫ, ПРИДУМАННОЙ РЕБЯТАМИ, И РЕЗУЛЬТАТЫ ОПРОСА УЧАЩИХСЯ ШКОЛЫ СМОТРИТЕ НА ПОСЛЕДНЕЙ СТРАНИЦЕ БЮЛЛЕТЕНЯ.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль