Конкурс на участь у Дев’ятій Всеукраїнській Школі з прав людини для молоді

14.01.2014

До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком від 18 до 28 років, які мають мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з громадськими організаціямита ініціативами. Дати проведення Школи: з 15 по 21 лютого 2014. Конкурсні документи приймаютья до 5 лютого 2014.

Люди про Татьяну Черновол

27.12.2013

"Дело даже не в политике. Я потрясена этой личностью. Такое сочетание ума, трезвости, свободы, абсолютного и какого-то радостного веселого бесстрашия, ответственности, и чувства юмора, и нежности, скромности, отсутствие фанатизма - и еще много всего можно сказать - какое чудо создал Бог!.." (видеозапись интервью с Татьяной Черновол)

Примус був, але винних немає?

10.12.2013

У Луганську відбулося перше засідання за позовом до луганської міськради, обласної державної адміністрації, обласного та міського департаментів освіти щодо незаконного примушення дітей та студентів брати участь у масових заходах, організованих Партією регіонів.

Дітей «загнали» на мітинг – батько пішов до суду

22.11.2013

Правозахисники притягнуть до відповідальності організаторів мітингів за участю школярів

«Самые опасные книги», исторические мифы и ответственность интеллектуалов

08.11.2013

"В своих монографиях Сергей Плохий и Кристофер Кребс рассматривают процессы конструирования базовых исторических мифов двух наций – немцев и украинцев..." Захватывающе интересная рецензия - образец на редкость прекрасного научного и литературного стиля

Право на привилегию

08.11.2013

«...Принцип коллективных прав означает, что член определенной группы достоин особого отношения именно потому, что принадлежит к этой группе. По сути речь идет о привилегиях. Они укладываются в классическую оруэлловскую формулу: "All animals are equal but some animals are more equal than others"...»

Оголошується конкурс на участь у Школі з прав людини для активістів українських правозахисних організацій

01.11.2013

Школа проводитиметься 9-13 грудня 2013 року в м. Харків. Заявки приймаються до 12 листопада 2013 р

Всеукраїнський конкурс-огляд "Школа сталого розвитку 2013-2014”

23.10.2013

До участі в конкурсі запрошуються навчальні заклади: що мають кількарічний досвід роботи з освіти для сталого розвитку; в навчальний план яких системно запроваджені «Уроки для сталого розвитку»; навчально-виховну діяльність яких значною мірою спрямовано на формування сталого, екологічно дружнього стилю повсякденного життя у домашньому господарстві, школі та місцевій громаді; у навчальному закладі існує система моніторингу екологічного сліду школи: мають місце та відстежуються зменшення нераціонального енерго- та водо- споживання, викидання сміття та марних витрат сировини, сприяння переробці відходів тощо; у школі та місцевій громаді проводяться масові акції і заходи, пов’язані із презентацією досягнень та пропагандою сталого способу життя.

До засуджених на Львівщині завітав мандрівний фестиваль документального кіно про права людини

23.10.2013

Враховуючи позитивний досвід попередніх переглядів керівництвом управління ДПтС України у Львівській області прийнято рішення про створення у всіх підрозділах так званих «кіноклубів». На даний час опрацьовано типове положення про такі формування, вивчається можливість забезпечення його приміщенням на постійній основі та необхідним технічним обладнанням. Протягом фестивалю установи виконання покарань Львівщини продемонструють засудженим більшість із запропонованих організаторами фільмів, без обмеження доступу.

У Харкові розпочався фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

23.10.2013

Тих, хто бажає долучитися до організації кінопоказів Мандрівного фестивалю на Харківщині, просимо звертатися за телефоном: (067) 545-02-01, «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль