версія для друку

Громадянська Освіта, 2012,  №36
Концепція прав людини

Історія нігерійського студента Олаолу Фемі - в онлайн ефірі

20.12.2012
джерело: www.civicua.org

21 грудня о 15.00 в онлайн-проекті "Події в третьому секторі" правозахисники та громадські діячі обговорюватимуть тему "Історія нігерійського студента Олаолу Фемі. Міжнародний резонанс". Учасники - Олександра Бінерт, Berlin Group for Human Rights in Ukraine; Таня Безрук, Фундація регіональних ініціатив - організаторка акцій на захист прав студента в Україні; Максим Буткевич, правозахисник (проект "Без кордонів").

Справа Олаолу Фемі шита білими нитками - переконують правозахисники. Кажуть, оборонявся у бійці від расистів, а тепер його обвинувачують у вбивстві і хочуть запроторити за грати може й довічно. Нігерієць, не будучи засудженим, позбавлений волі вже майже рік. На прикладі нещастя нігерійського студента правозахисники вкотре вказують на хвороби українського суспільства: корупцію, расизм, проблеми судової системи.

В Україні пройшла низка акцій на захист Олаолу. Також справа набуває міжнародного резонансу. Так, громадські активісти і митці з Німеччини, України та Білорусі влаштували 9 грудня у Берліні акцію на підтримку нігерійського студента.

Розгляд кримінальної справи Олаолу Фемі знову відкладено, судове засідання продовжиться 28-го грудня.

Учасники відеозустрічі:

- Олександра Бінерт, Berlin Group for Human Rights in Ukraine;
- Тетяна Безрук, ВМГО "Фундація регіональних ініціатив" - правозахисниця, досліджує питання расизму та "мови ворожнечі" в Україні;
- Максим Буткевич, правозахисник (проект "Без кордонів").

З 10 грудня представники громадських організацій мають можливість брати участь у радіо- та відеоефірах в online проекті "Події в третьому секторі" у форматі інформаційних радіо та відеопрограм. Інформаційні партнери проекту

 

Рекомендувати цей матеріал

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль