версія для друку

Громадянська Освіта, 2012,  №33
Оголошення та повідомлення

Єврокомісія оголошує конкурс проектів у сфері культури

13.11.2012
джерело: www.civicua.org

Європейська Комісія оголошує конкурс проектів «Підтримка культури як вектору демократії та економічного зростання». Конкурс оголошено у рамках тематичної програми ЄС «Інвестуючи в людей».

Загальною метою конкурсу є підтримка культури як вектору демократизації, різноманіття та соціально-економічного розвитку.

У конкурсі можуть взяти участь усі країни-учасниці Європейського інструменту сусідства і партнерства (ENPI; серед них й Україна), а також інші держави та території (з повним списком країн-бенефіціарів можна ознайомитися у додатку).

Конкурс складається з двох лотів:

Перший лот називається «Заохочення культурного самовираження, що сприяє різноманіттю, міжкультурному діалогу та культурним правам і правам людини у контексті примирення, врегулювання конфліктів і демократизації».

Другий лот має назву «Зміцнення потенціалу діячів культури для розвитку динамічного культурного сектору з метою стимуляції економічного зростання та збалансованого розвитку».

Заявки потенційних учасників мають стосуватися лише одного лоту (більш детально щодо пріоритетних заходів у рамках зазначених лотів можна ознайомитися у Guidelines for Applicants).

Спочатку апліканти запрошуються до подання проектних заявок (Concept Notes). Лише після їхнього попереднього відбору аплікантам буде надана можливість підготувати повноцінну заявку (Full Application Form).

Останній термін подання заявок (Concept Notes) – 18 грудня.

Загальний бюджет проекту – 22, 2 млн. євро. З них: 12 млн. євро виділяється на заходи у рамках першого лоту; 10, 2 млн. євро – на заходи у рамках другого лоту.

Мінімальний бюджет гранту, що може бути виділений у рамках конкурсу, складає 300 тис. євро; максимальний – 1 млн. євро.

Мінімальна тривалість проекту має становити 24 місяці; максимальна – 36 місяців.

З умовами подачі заявки та усіма необхідними документами можна ознайомитися тут.

Джерело : Delegation Ukraine EU News

Додатки :

Список ( Annex F - List of eligible beneficiary countries or territories.PDF, 146 Kb )

Інструкція (Guidelines for Applicants.PDF, 462 Kb )

Рекомендувати цей матеріал

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль