«Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе»

21.10.2010

Шановні старшокласники та вчителі!

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнському Конкурсі "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!".

 

До участі запрошуються команди в кількості 3 (трьох) осіб зі всіх шкіл (гімназій, колегіумів, інших загальноосвітніх закладів) України.

 

Конкурс складається з двох турів:

  1. Перший тур Конкурсу, заочний – on-line тестування щодо знань про Євросоюз та різні аспекти його діяльності, зокрема, щодо технічної допомоги, яку надає ЄС Україні, а також – щодо вмінь користуватися цими знаннями
  2. Другий тур Конкурсу, очний – презентація командами-фіналістами на конференції у м. Києві концепцій власних проектів

 

Участь команд-фіналістів у конференції, що відбудеться у Києві, оплачується Організаторами Конкурсу. Кожний фіналіст отримає цінний подарунок.

 

Команда-переможець в якості нагороди буде запрошена до країни Євросоюзу з навчально-урочистим візитом за рахунок Організаторів Конкурсу.   

 

Ми сподіваємося, що завдяки Конкурсу місцеві громади кожного регіону України помітять у власному складі нових юних лідерів, які у майбутньому зможуть змінити свій регіон на краще. Якщо Ви готові до випробувань, реєструйте свою команду!        

 

РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД ТРИВАЄ ДО 10 ГРУДНЯ 2010 РОКУ

 

Більш докладна інформація на сайті: http://www.euro-konkurs.org.ua/

 

Запитання щодо участі у Конкурсі направляйте за адресою: 

  

 

ДОВІДКОВО: Конкурс проводиться в рамках проекту «Україна-ЄС: Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України», який здійснюється всеукраїнською мережевою радіостанцією «Наше Радіо» за фінансування Європейського Союзу. Проект виконується за сприяння Міністерства освіти і науки в Україні. Експертну та методичну підтримку Проекту надає громадська організація Євроклуб «Право і Захист».

Скачати Оголошення конкурсу

Рекомендувати цей матеріал

X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль