Громадянська Освіта

http://osvita.khpg.org/index.php?id=1279205105


Всеукраїнський фотоконкурс «Проти расизму, антисемітизму та ксенофобії»

15.07.2010
джерело: www.civicua.org

Всеукраїнська громадська організація «Фундація регіональних ініціатив» та громадський рух «SOS! Расизм!» оголошують національний конкурс фотографій на тему толерантності, проти проявів расизму, антисемітизму та ксенофобії в Україні.

До участі у Фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи, аматори, репортери, а також усі бажаючі, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти тощо. У ньому можуть брати участь громадяни інших країн.

Фотографії приймаються з 21 червня до 10 вересня. Кращі роботи будуть обрані до 15 вересня. Церемонія нагородження переможців цінними подарунками відбудеться у вересні під час відкриття конференції «Україна для всіх». Кращі роботи будуть надруковані та зібрані у фотовиставку, яка буде експонуватися в 10 регіонах України де є найбільша кількість іноземних студентів.

Переможці будуть визначені згідно номінацій фотоконкурсу:

Номінація 1. Прес-фото, «Наслідки проявів міжкультурних конфліктів»

Номінація 2. Фото художнього спрямування, «Міжкультурні діалоги»

Переможцям у номінаціях фотоконкурсу передбачено призи та цінні подарунки від громадського руху «SOS! Расизм!».

До участі у Фотоконкурсі приймаються фотографії в електронному форматі через електронну пошту у форматі JPEG без стискання, 300 dpi. Також подається інформація про те, що зображено на фотознімку (назва), легенда, дата й місце зйомки, прізвище, ім’я, по батькові та адреса автора фото у текстовому файлі, прикріпленому до листа. Фоторобота має бути відзнята упродовж 2004 – 2010 років.

Кожен автор може подати не більше, аніж 5 фоторобіт.

Детальніше про умови участі у конкурсі читайте у "Положенні про фотоконкурс".

*Фундація Регіональних Ініціатив залишає за собою право використовувати фото під час інших заходів з посиланням на автора.

Фотоконкурс проводиться за сприяння Фонду сприяння демократії Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.


Додатки : Положення про конкурс ( 10.doc, 46 Kb )

Рекомендувати цей матеріал