Громадянська Освіта

http://osvita.khpg.org/index.php?id=1176370632


Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти»

12.04.2007
джерело: www.civicua.org

20-21 квітня в Києві Міністерством освіти і науки України проводитиметься Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти».

До участі у форумі запрошуються студенти, які цікавляться зазначеною тематикою, лідери студентського самоврядування, студентських профспілок, студенти – члени молодіжних та громадських організацій, які займаються студентськими проблемами. Всього у заході візьме участь понад 500 учасників форуму з усіх регіонів України, а також інеземні студенти.

Форум передбачає обговорення актуальних проблем вищої освіти спільно з експертами Мністерства освіти і науки України, громадських організацій, тощо та напрацювання пропозицій від студентської громадськості щодо відповідних питань.

Другого дня роботи форуму передбачається зустріч студентів з Міністром освіти і науки України Станіславом Ніколаєнко, де студенти зможуть безпосередньо поспілкуватися з міністром у форматі «питань-відповідей».

Теми, що пропонуються для обговорення на форумі:
- Законодавче забезпечення реформи вищої освіти.
- Участь студентів в ліцензуванні та акредитації – як форма громадського контролю.
- Імплементація положень Болонського процесу: погляд студента.
- Соціально-побутові проблеми студента: шляхи їх розвязання.
- Студентство як соціально активний та відповідальний чинник у формуванні громадянського суспільства.
- Формумвання здорового способу життя студентської молоді
- Роль донорських фондів в розвитку студентського самоврядування.

Форум буде супроводжуватись різноманітними культурними і спортивними заходами, зокрема планується традиційна товариська гра між студентами та представниками міністерства на чолі з міністром.

Кандидати на участь мають надіслати аплікаційну форму встановленого зразка (в додатку - doc-file (35.3 kb) ) не пізніше 13 квітня 2007р на електронну пошту [email protected].
Оргкомітет залишає за собою право відбору учасників.

Інформація про рішення організаційного комітету, щодо участі у форумі буде надіслано на електронну адресу 16,17 квітня.
Після надісланої заявки та відбору учасників, до навчального закладу буде надіслано запрошення від Міністра освіти і науки України на ім’я керівника навчального закладу, а також докладну інформацію про форум (програма, місце проведення, тощо).
Витрати на відрядження, в т.ч. проїзд будуть покладені на ВНЗ. Вартість проживання не перевищуватиме 70 грн. на добу, харчування – 40 грн. на добу.

Організатори забезпечують учасників необхідними роздатковими матеріалами.
Оргкомітет запрошує до співпраці організації третього сектору, яких цікавить вищезазначена тематика.

Контактна інформація: (044) 240-21-51, [email protected]

«Організатори вважають за доцільне зробити наголос на тому, що проведення форуму було заплановано до відомих політичних подій і тому жодним чином з ними не пов’язано, а зорієнтовано виключно на вирішення проблем студентів.» -
Іван Слободяник – секретар огкомітету, радник Мінстра освіти і науки України.

Рекомендувати цей матеріал