Громадянська Освіта, 2007  №18

Молодіжно-підліткова організація “ТАРПАН” як приклад молодіжної позашкільної (загальношкільної) організації нового типу

05.07.2007

Основою успішності діяльності подібної МПО є творча співпраця (навіть партнерство) педагога і вихованців, їхня рівність у вияві ініціативи та у процесі реалізації всіх акцій та заходів. Саме обопільна активність буде постійним індикатором того, наскільки вдало педагог добирає форми та методи роботи з вихованцями.

Мін’юст та Міносвіти планують запровадити в Україні безперервну правову освіту починаючи з дитячого садка

18.06.2007

«Своє майбутнє держава повинна планувати з дитячого садка», - наголосив Міністр юстиції О.Лавринович.

Европа как прототип глобального открытого общества

18.06.2007

Выступление на конференции “Душа для Европы” (“Soul for Europe”). Эта конференция была вызвана к жизни давно созревшим внутри европейского сообщества ощущением, что дальнейшее движение вперед уникального альянса государств и наций не может быть эффективным без постоянного осмысления общекультурных целей и условий совместного существования.

Педагогічна школа «Знайди себе у сучасній освіті»

18.06.2007

22 червня добігає кінця термін подання заявок на участь в літній педагогічній школі, яку проводить творча команда тренерів і викладачів під керівництвом Олени Пометун

У 9 містах України пройдуть тренінги з проведення журналістських розслідувань

18.06.2007

До участі у тренінгах запрошуються журналісти усіх видів ЗМІ з усіх областей, які мають або не мають досвіду проведення журналістських розслідувань, але мають високу мотивацію, можливості та перспективи їх проведення найближчим часом.

Створено Всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Дебатна академія»

05.06.2007

Якщо ТИ небайдужий до важливих соціально-політичних, економічних, культурних подій та духовних цінностей; прагнеш розвинути свої здібності та досягти вершин особистісного розвитку; шукаєш нових вірних друзів та знайомств з цікавими людьми; сповнений енергії, не боїшся конкуренції і прагнеш чесно перемагати, ПРИЄДНУЙСЯ, адже ДЕБАТИ – ЦЕ ДЛЯ ТЕБЕ!

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль