Громадянська Освіта, 2007  №33

«Розбудова демократії» – новий портал для фахівців та широкої громадськості

13.12.2007

В електронній бібліотеці - статті таких відомих дослідників, як З.Бжезинський, Ю.Габермас, М.Уолцер, Р.Патнем, Ф.Фукуяма, С.Хантингтон та ін.

Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя»

13.12.2007

запрошує загальноосвітні школи, громадські, благодійні організації до участі у конкурсі на кращий проект інформаційно-просвітницької кампанії з підвищення обізнаності сільського населення про правові механізми захисту своїх прав. Кінцевий термін подання документів - 9 січня 2008 року

Кинофестиваль «Ступени-2007» в Харькове

05.12.2007

7 – 9 декабря 2007. Вход на все показы свободный. Пресс-конференция: 7 декабря, Дом Актера, 12.00

Чи є кримінальна відповідальність за заперечення геноциду порушенням свободи слова? Деякі аспекти світового досвіду

05.12.2007

...І боротьба з расизмом, і боротьба за свободу слова – це боротьба за більш високий рівень культури суспільства. Вільне висловлення поглядів чи думок повинне мати місце в розвинутому демократичному суспільстві. Але ж демократія повинна мати також і право захистити себе аж допоки не стало занадто пізно. За виразом філософа Карла Попера, «в ім’я толерантності ми маємо вимагати право бути нетолерантними до нетолерантності».

«Пресвітлої дороги свічка чорна» – фільм про Василя Стуса – 24 листопада на УТ-1

23.11.2007

– завтра, в суботу, о 9-30. "Голодомор. Технологія геноциду" - о 18-55. Скажіть своїм знайомим. Постарайтеся записати на відеокасету.

Дистанційне навчання для місцевих адміністрацій і громадських організацій

13.11.2007

Польсько-Український Центр Громадської Освіти та Харківська «Фундація Регіональних Ініціатив» запрошують до участі в другій серії дистанційних навчань представників органів місцевого самоврядування, діячів громадських організацій та осіб, які зацікавлені роботою в органах місцевого самоврядування (для Харкова і Харківської області)

Наследие революции и наша память

09.11.2007

Председатель правления Международного общества "Мемориал" в интервью "Интерфаксу": "У нас, у сегодняшней России есть безусловная обязанность сказать всю правду о преступлениях советского режима и в отношении народов России, и в отношении народов соседних стран, дать советским преступлениям моральную и юридическую оценку. А не уворачиваться, не скрывать, не замалчивать..."

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини «Український контекст»

07.11.2007

у Донецьку 13-15 листопада 2007 р. Далі – Кривий Ріг, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів. Заклади освіти мають можливість приєднатися до Мережі клубів фестивалю та демонструвати фільми у своїй школі, ліцеї, університеті.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль