Громадянська Освіта, 2006  №36

«Коли мої права порушують» (проблеми насилля над дитиною й шляхи їх розв’язання)

05.02.2007

Форум учнівської молоді шкіл м. Хмельницького. Опис проекту. Доповіді учнів. Результати досліджень учнів в рамках форуму, розроблені на секційних засіданнях в режимі відкритого простору. Секції: „Насилля в школі”, „ Насилля в медичних закладах”, ”Насилля і органи влади”, „Насилля в сім’ї”, „Насилля на вулиці”, „Насилля в правоохоронних органах”

У порівнянні з ідеальною демократією – кожна сучасна демократія – це розчарування

26.01.2007

Бесіда з Мартіном Кригєрем, Professor of Law (Сідней, Австралія)

Оголошується конкурс на участь в Українській школі політичних студій

19.12.2006

Серед тем, які будуть розглядатися у рамках Школи –"Демократія. Права людини. Верховенство права". Заявки на участь у конкурсі приймаються до 18 січня 2007 року.

Тренінг для тренерів та викладачів у сфері громадянської освіти, прав людини та демократичного розвитку громад – у січні 2007 р.

19.12.2006

Для тих, хто проживає в невеликих населенних пунктах Луганської, Донецької та Харківської області. Останній термін прийняття заявок: 3 січня 2007 року

Дебати - ефективний ігровий метод заохочення молоді до суспільного життя громади міста та країни в цілому

13.12.2006

Починаючи з вересня 2006 року Центр політичної освіти розпочав реалізацію проекту "Турнір з дебатів: Україна очима молоді". Конкурсний відбір пройшли 18 київських загальних навчальних закладів. За тренерської підтримки БО "Вчителі за демократію та партнерство" учні відібраних шкіл, ліцеїв та гімназій пройшли навчання правилам дебатування, навчились етиці дебатів. Третього грудня відбулись фінальні ігри на тему "Держава має ввести другу державну мову". Перемогла команда Ствердження, представлена учнями гімназії № 56.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль