Громадянська Освіта, 2003  №09

Учнівське самоврядування.

07.12.2003

§6 ("Активисты, объединяйтесь") и §7 ("Берем власть!") „...Многие считают, что ученическое самоуправление существует для того, чтобы дети в школе лучше учились и прилежнее себя вели. Вот и превращают ученический совет в полицейский орган, где "прилежные учащиеся" прорабатывают "плохих мальчиков"...“ - Денис Рогаткин (г. Петрозаводск, Россия)

Парламентська асамблея Ради Європи.

07.12.2003

Рекомендація 1501 (2001) "Обов’язки батьків і вчителів у вихованні дітей" ("...У такому вирі складних ситуацій зростає збентеженість через роль, яку батьки і школа мають відігравати у справі виховання молоді. Отже, з’являється ризик того, що вони можуть почати обвинувачувати один одного, ігноруючи відповідальність за справді серйозні проблеми та ухиляючись від їх розв’язання...")

Тренінг "Права людини".

07.12.2003

Тренінг розрахований на учнів 7-11 класів, спрямований на вироблення поваги до прав особистості. Передбачає інтерактивну форму роботи, а також містить матеріал по історії утвердження прав людини для проведення бесіди на дану тему. Присвячено Дню прав людини - Сергій Куксенко (с. Мала Бурімка, Чорнобаївський р-н, Черкаська обл.)

Практичне право.

07.12.2003

Заняття 6. Як і навіщо створюються закони? (Продовження публікації: з книжки "Кроки до права" - посібника для соціальних служб та громадських організацій , що працюють з підлітками та для підлітків )

Оголошення та повідомлення.

07.12.2003

Організація "Вчителі за демократію та партнерство" запрошує школи до участі у проекті "Молодь обирає дію". Термін подачі заявок - до 7 травня 2003 р.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль