Громадянська Освіта, 2002  №03

Ігри для виховання в дусі справжніх цінностей

06.12.2002

"Пропоновані ігри – це шанс сприяти розвиткові особистості, виховувати усвідомлення власної цінності і комунікабельності та підвищувати чутливість до етичних проблем". —Нове видання Комітету виховання у дусі прав людини (Німеччина)

Громадянська освіта в школах Російської Федерації

06.12.2002

Моніторинг дотримання прав людини в школах України

06.12.2002

"Роз’яснення Міністерства освіти щодо порядку розв’язання в судах трудових спорів..." та інші матеріали для уроків правознавства

Паростки громадянського суспільства

06.12.2002

Проект "Школа молодих виборців" —Сергій Буров (м. Чернігів) Учнівське самоврядування у Чернігові —Ірина Лепкина (м. Чернігів) Слет ученической молодежи Железнодорожного района —Владимир Поляков (Симферополь)

Стратегії та техніки навчання правам людини

06.12.2002

Семінар Польського Гельсінкського Фонду з прав людини та Херсонського обласного фонду милосердя і здоров’я (листопад 2001 р.). — Світлана Проценко (м. Харків), Сергій Буров (м. Чернігів), Сергій Марюшин (с. Верхорі? ’є, Бахчисарайський район, АРК)

Нова Доба інформує...

06.12.2002

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін Друга суспільна акція школярів України "Громадянин-2002" Третій Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Слідами історії"

06.12.2002

Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН: За словами однієї мудрої людини, "віра породжує повагу, а фанатизм провокує ненависть"... Права людини – це вираження тих традицій терпимості, властивих усім культурам, що є основою миру і прогресу... Терпимість і милосердя завжди і в усіх культурах були ідеалами державного правління і людської поведінки. Сьогодні ми називаємо ці цінності людськими правами. (З виступу в Тегеранському університеті, 10 грудня 1997 р.) Іноді говорять про права людини, як про західну концепцію. Але хіба не плачуть іранські чи африканські матері, коли катують їхнього сина чи дочку? Хіба не страждаємо ми усі від сваволі та відсутності законності? Хіба це нам незнайоме? Що ж тут західного? А коли ми говоримо про право на розвиток, потребу жити повноцінним життям і здатності запроваджувати мрію в життя, отже це притаманне усім... Чи розмовляли ви коли-небудь з жертвою – людиною, що зазнала катувань, – яка виступала би проти дотримання прав людини? В центрі уваги всього, що ми робимо, – будь то економічний розвиток, безпека, чи щось ще, – людина. І саме це ми маємо на увазі, коли говоримо про права людини, про свободу вираження, про політичні, економічні та культурні права. (Тегеран, 11 грудня 1997)

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль