Громадянська Освіта, 2013  №12

«Демократичне врядування в школах»

24.04.2013

Автори навчального посібника – директори шкіл з Швеції та Великобританії. Завдяки практичній спрямованості матеріалу, діалогічній формі його викладу та конкретним методичним рекомендаціям цей посібник успішно використовується в навчальних закладах багатьох європейських країн. Український переклад посібника можна скачати у форматі pdf

Посібники Ради Європи з питань демократичного громадянства та прав людини для вчителів

23.04.2013

Базові матеріали, плани уроків та навчальні модулі для учнів від початкової до старшої школи. Посібники перекладено, адаптовано та видано в рамках Українсько-Швейцарського проекту «Сприяння розвитку освіти для демократії в Україні». Українські переклади посібників можна скачати у форматі pdf.

Розвиток соціального капіталу в селищі Балівка

16.04.2013

Відбувся другий етап проекту «Мобілізація та розвиток соціального капіталу сільської громади села Балівка Дніпропетровського району». Фонд громади «Джерело» дякує Голові сільської ради та Балівській середній школі, її директору та привітному персоналу та партнерським організаціям за допомогу та сприяння у громадській освіті молоді.

Відгуки на статтю «Права вчителя та громадський рух «За якісну освіту»

12.04.2013

Воспитательный аудит школы

11.04.2013

Исследование разработано Детско-юношеским центром г.Петрозаводска (Российская Федерация) и впервые апробировано в школе №... в феврале-апреле 2010 г.

Сайт ПОЇЗДка

04.04.2013

– інструмент швидкого вирішення проблем пасажирів Укрзалізниці, за допомогою якого можна оперативно дізнатися про права пасажирів та відстояти їх. У дорозі система доступна через мобільний пристрій (смартфон, планшет, нетбук тощо) з мобільним інтернетом.

«Пасажири про поїзди» – портал для захисту прав пасажирів

04.04.2013

Завдання нового ресурсу – створити відкритий майданчик для дискусій пасажирів поїздів стосовно забезпечення якості перевезень та захисту їхніх прав і законних інтересів.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль