Громадянська Освіта, 2012  №09

Методичні рекомендації з протидії проявам нетерпимості (ксенофобії)

29.03.2012

для прокурорів та слідчих прокуратури, представників силових структур, неурядових організацій. Можна замовити друкований примірник або скачати у форматі pdf (488 Kb)

Свобода слова і директор школи

28.03.2012

До якого реформування освіти прагне пересічний директор звичайної української школи? Чи може він висловлювати власну позицію, що не збігається з офіційною?

Надання юридичних консультацій шкільним педагогам

28.03.2012

У рамках проекту «Педагоги мають знати, як правам навчати», що здійснюється Донецькою громадською організацією «Центр європейської співпраці» за підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду “Відродження”, продовжується надання юридичних консультацій шкільним педагогам.

Батьки учнів захистили школу в Донецьку від ліквідаторів

28.03.2012

Донецький апеляційний адмінсуд залишив у силі постанову суду першої інстанції про скасування рішення Донецької міськради щодо ліквідації україномовної школи №111.

Вже почали «обробляти» вчителів перед виборами?

16.03.2012

На Житомирщині директорів місцевих шкіл змушують проводити анкетування працівників стосовно їх політичних уподобань.

Євген Сверстюк: Народ не приймає стиль, який йому зараз нав’язують

15.03.2012

Ініціатива «Першого грудня» знайде підтримку, адже люди не байдужі до життєво важливих проблем, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода філософ, публіцист, колишній політв’язень, один із ініціаторів руху «Першого грудня» Євген Сверстюк

Скандал із Россолiнським-Лiбе та стан української iсторiї

05.03.2012

Україна гостро потребує критично-фахового обговорення ОУН. Саме уникання вiдвертого обговорення ОУН та масових вбивств цивiльного населення, якi вона здiйснила, лише бiльше провiнцiалiзують українську iсторичну науку, вiддаляють її вiд захiдних дослiджень i разом з тим створюють вакуум, котрий будуть використовувати дослiдники, що працюють молотом замiсть скальпеля в цiй делiкатнiй темi, будуючи собi iм’я на скандальностi.

Конкурс на участь у навчальному Курсі «Роль журналістики у захисті та підтримці прав людини - 2012»

05.03.2012

До участі у конкурсі запрошуються журналісти працюючих в Україні засобів масової інформації, вмотивовані активно діяти на підтримку та захист прав людини.

Фонд Гайнріха Бьолля виступає проти обмеження академічних свобод в Україні

02.03.2012

Від організаторів «Циклу лекцій з української історії» – Німецької служби академічних обмінів , Фонду Гайнріха Бьолля та Посольства Німеччини – вимагали не проводити лекцій німецького історика, присвячених життю Степана Бандери та пам’яті про нього.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль