Громадянська Освіта, 2011  №18

Семінар «Медіа та право – 2011»

20.06.2011

відбудеться в Харкові 13-15 липня 2011 року. До участі у тренінгу запрошуються випускники шкіл, журналісти-початківці, студенти та молоді активісти віком від 16 до 25 років

Допомога без вихідних

08.06.2011

Правозахисний центр «Ла Страда - Україна» розширив графік роботи Національної «гарячої лінії» з питань запобігання насильству та захисту прав дитини

Интервью с Уильямом Браудером, главой инвестиционного фонда Hermitage Capital

06.06.2011

"...Я могу сказать за себя и за всех тех, кто знал Сергея Магнитского и пытался ему помочь, спасти его: его убийцы нажили себе врагов навеки. Никто из нас не оставит это дело, пока убийцы Сергея не наказаны, пока мы не добьемся справедливости. ...Организовать за пределами России трибунал, способный судить тех сотрудников российских правоохранительных органов, которые причастны к пыткам и убийству Сергея. В идеале эта модель сможет потом быть использована для юридического преследования других официальных лиц, совершивших схожие деяния по отношению к другим людям"

Вечер памяти Льва Копелева в «Мемориале»

06.06.2011

19 мая в новом конференц-зале Международного «Мемориала» в Москве прошел вечер памяти Льва Зиновьевича Копелева (1912–1997) – выдающегося писателя, филолога-германиста, участника войны, затем узника лагерей и диссидента, общественного деятеля в СССР и в эмиграции в Германии.

Привиди імперії та демони периферії

02.06.2011

"Є всі підстави вважати сутички 9 травня украй тривожним сигналом для українського суспільства. Від адекватної громадської реакції на нього залежатиме, чи вдасться зупинити ескалацію конфлікту, чи нам нічого не залишатиметься, як бути пасивними свідками перетворення України на Північну Ірландію. ...Насправді немає конфлікту різних поглядів на війну, а є конфлікт міфологій – радянської та націоналістичної. І тут зовсім не йде мова про „дві частини України“, оце зужите „ми і вони“, а про мужність громадянську, і, чорт забирай, інтелектуальну"

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль