Вчителі краще знатимуть, як розповідати старшокласникам про корупцію

03.04.2008

«Тему корупції слід обговорювати й з учнями. Наша програма факультативу стане якісним інструментом в руках вчителя»

Уроки Володимира Володимировича

13.03.2008

Діяльність Путіна на посаді російського президента досить повчальна, і нехтувати уроками ВВП не варто (Рекомендуємо цю статтю, в першу чергу, викладачам суспільствознавчих дисциплін)

Держава проти країни

07.02.2008

Останнім часом ворожість до раціональности демонструється в законодавчих актах та «офіційних позиціях» політичних партій. Найлегше апелювати до емоцій громадян – «заводити» та «клеїти» їх до певних «ідей».

Розуміємо права людини

24.12.2007

Під таким гаслом 22 - 23 грудня проходила неформальна експертна нарада, присвячена перспективам розвитку навчання правам людини в Україні.

Легенди про демократію та бувальщина про харизму

25.10.2007

Не зовсім адекватне уявлення багатьох українців про демократію спонукає задуматися: чи дійсно простому громадянинові, що голосує за "демократів", такі вже дорогі ліберальні цінності?

Перманентная украинская революция. Эпизод 2007

09.10.2007

Серьезная аналитическая статья известного эксперта-экономиста. "Популизм является политическим наркотиком, а склонность общества позитивно реагировать на популистские проекты и шире — видеть все сложности мира через популистские очки соответственно должна быть диагностирована как опасная социальная болезнь"

Вацлав Гавел в Сахаровском центре: Несколько слов о нашем диссидентском опыте

04.10.2007

– в дискуссии на тему: "Формирование исторической памяти о советском режиме в связи с сегодняшним состоянием гражданского общества в России". Выступления Сергея Ковалева, Людмилы Алексеевой, Арсения Рогинского

Український профіль на европейському тлі

25.09.2007

Особливості розвитку демократії в Україні (за матеріалами соціологічних досліджень, 2006)

Корупція. Що це таке?

08.11.2006

Стаття учениці 11 класу та декілька аналітичних фрагментів

Прийняття статуту м. Луганська

06.10.2006

Короткий екскурс в зміст пропонованого проекту Статуту дозволяє говорити про ігнорування фундаментальних прав та свобод людини, порушення основних демократичних принципів. Громадські слухання перетворилися в черговий фарс та публічне демонстрування показної демократичності та відкритості місцевої влади.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль