Європейська конвенція про захист прав і основних свобод людини (Навчальна справа–А)

09.11.2011

З робіт фіналістів Восьмого Міжнародного конкурсу учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка»

Чому все більше громадян нашої країни незадовільні рішенням національних суддів і звертаються до Європейського суду з прав людини?

09.11.2011

З робіт фіналістів Восьмого Міжнародного конкурсу учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка»

Права людини – моя власна думка

09.11.2011

З робіт фіналістів Восьмого Міжнародного конкурсу учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка»

Історія Кривавщини та ліки від «пам’яті»

08.11.2011

Книга Тимоті Снайдера – це передусім концептуальний твір, який допомагає нам краще і глибше розуміти історію Східної Европи. Вона також є заанґажованим твором, скерованим на те, щоби ми лікувалися від «пам’яті» і тверезіше мислили про криваве минуле.

Ліберальний націоналізм та його вороги

07.11.2011

"...Українські ліберали й самі істотно приклалися до власної поразки, не знайшовши адекватних і своєчасних відповідей на політичні та ідеологічні виклики. Вони так і не спромоглись ефективно дистанціювати себе у суспільній свідомості від націонал-радикалів і не зуміли привабити на свій бік поміркованих русофонів із протилежного табору"

Марш захисників Києва: досвід для інших міст

01.11.2011

Суботній марш незгодних із проектом нового Генерального плану Києва — лише один із методів роботи громадських активістів. Заплановано досягнути мету: провести аудит виконання чинного Генплану й новий генплан приймати на його основі. Чи був успішним цей метод, які методи використовуватимуться надалі?

Товариство Лева оголошує конкурс малих грантів

01.11.2011

Товариство Лева (Львів, Україна), СММГО «Педагогічний клуб «Радуга» (Самара, Росія) та Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) оголошують конкурс на отримання малих грантів для громадських організацій (а також освітніх установ у співпраці з громадськими організаціями) для реалізації спільних партнерських українсько-російських транскордонних проектів.

«Механізми студентського контролю над дотриманням прав людини співробітниками ОВС України»

01.11.2011

Оголошується конкурс на участь у спеціалізованому семінарі для активістів Луганської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей

Тимоті Снайдер: «В Україні було два голодомори – радянський і нацистський»

31.10.2011

На презентацію українських перекладів книги "Криваві землі" до Києва приїхав автор – професор історії Єльського університету. Тимоті Снайдер мав чотири зустрічі з українськими читачами, зокрема з учителями історії. "Історична Правда" представляє конспект його лекцій.

Неонацизм і ВО «Свобода»

28.10.2011

Спочатку я очам своїм не повірив і гидливо відкинув посібник по навчанню соціал-націоналізму... Але яке відношення до цієї нацистської пропаганди має ВО "Свобода" – партія, яка в моєму місті домінує в міській раді? Переконаний – не всі розуміють, що відбувається...

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль