версія для друку

Громадянська Освіта, 1999,  №15
Різне, Релігія і школа

Контактні адреси учасників конференції

30.12.1999
Ащенко Надія Василівна - 255100, Київська обл., смт.Макарів, вул.Проектна, 4, кв.97; раб.тел.(044-78)-5-26-68.

Багалій Ольга Юріївна - 310002, Харків-2, а/с 10430; т.43-64-55.

Баландюк Наталія (корреспондент Радио ВВС) - т.266-92-68.

Бачуріна Ліана Вікторівна - м.Запоріжжя, бульв.Центральний, 4, кв.163; т.63-62-86.

Безмаль Марія Василівна - Київ-147, бульвар Давидова 16, кв.18; д.т.555-65-50.

Березніченко Надія Миколаївна - 275025, м.Новодністровськ Чернівецької обл., м-н Діброва, б.20, кв.63; р.т. (03741)- 3-21-36, д.т.3-14-78.

Бондаревський Валентин Григорович - м.Дніпропетровськ - 30, вул.К.Лібкнехта, 1, корп.2, кв.13; т.45-14-19.

Боголіб Тетяна Максимівна - Львівска обл., Радепівський р-н, с.Вузлове, ліцей-університет, т.(03255) 3-12-27.

Болюк Зінаїда Андіївна - 285140, Івано-Франківська обл., м.Рогатин, вул.Шевченка, 71а.

Букалов Олександр Павлович - 340092, Донецьк -92, а/с 4863, тел/факс 0622-22-70-21.

Булгакова Алла Владимировна - 310166, г.Харьков, ул.Крымская, 6, кв.53; д.т.43-02-40, р.т.47-71-25 (УВК-116).

Бурдейный Александр Николаевич - 322635, г.Днепродзержинск, Большевистский пер., 27/60.

Бурлаченко Інна Романівна - Київ-53, Гоголівська, 31, ліцей №38, т.216-68-87, д.227-36-44.

Быкова Ольга Леонидовна - 343820, Донецкая обл., г.Енакиево-5, а/я 2, конт.тел. 3-13-35, д. 3-74-11.

Вечірко Таміла Степанівна - 286012, м.Вінниця, II провулок 12 грудня, 13, кв.2, дом.тел. 21-82-48.

Вукина Наталья Владимировна - 310090, Харьков, ул.Полтавский шлях, 152А, кв.80; т.72-21-85.

Гапонцева Наталья Владимировна - Харьков-202, ул.Ахсарова, 17, кв.541, т.37-29-41.

Гараджаев Джейхун Ясинович - 270009, г.Одесса, Пионерская, 2, Одесская гос.юр.академия, д.т.64-90-15, р.т.63-52-55.

Гейко Ірина Миколаївна - м.Васильків Київської обл., вул.Фрунзе, 46/26, д.т.5-49-57, р.т.5-46-82 (СШ №2)

Говоркова Тетяна Іванівна - 258100, Черкаська обл., Золотоніський р-н, с.Новодмитрівка, вул. Кірова, 2, т.5-89-57.

Головка Олександр Васильович - Черкаська обл., Золотоніський р-н, с.Богуславець

Гречаник Роман Николаевич - 334266, Крым, г.Ялта, ул. Южнабережное шоссе, 7, кв.33, тел/факс 37-99-53.

Гринберг Елена Давидовна - 320027, Днепропетровск, ул.8 Марта, 10, кв.7, 46-45-98; приемная МОПЧ - 320027, Днепропетровск, ул.Фучика, 9, т.47-43-89.

Гулуа Вахтанг Гудуевич - 310086, Харьков, ул.23 Августа, 31, кв.45, т.32-68-01.

Дем’янюк Георгій Гурійович - 343820, м.Єнакієве - 28, вул.Єрмішина, 1, ЗОЩ №25, Єнакієве-28, а/я 14, т.р.(06252) 3-13-35, т.д. 3-74-11.

Джала Юрій Степанович - 290015, м.Львів, вул.Кулькарківська, 37.

Дєдковський Володимир Олександрович - 320118, м.Дніпропетровськ, вул.Єлова, 1, д.т. 28-27-32, р.т. 28-30-33.

Дзюба Валентина Кирилловна - 343740, г.Торез Донецкой обл. мкн-2, 33-20, д.т. 3-67-84, р.т. 3-13-41.

Дубровский Валерий Федорович - Севастополь, ул.Хрусталева, 113, кв.74; т.57-31-92.

Дьомкіна Тетяна Вікторівна - Київ-023, а/с 123, т. 565-85-05.

Жукотський Михайло Вікторович - Дніпропетровська обл., м.Орджонікідзе, вул.Калініна, 44/45, д.т. 4-12-88.

Захаров Євген Юхимович - 310002, Харків-2, а/с 10430; т.43-64-55; e-mail: [email protected]

Ілечко Наталія Юріївна - 293720, Львівська обл., м.Дрогобич, вул.Самьирська 108/II, 82, д.т. 3-58-96, р.т. 3-55-34.

Каплун Володимир Вікторович - 310002, Харків-2, а/с 10430; т.43-64-55.

Коваленко Валентина Олександрівна - Харьков-202, пр.Л.Свободы, 20, кв.124; д.т. 37-03-40.

Колесник Валентина Петровна - 310202, Харьков, пр.Л.Свободы, 39-А, кв.17; т.36-29-69.

Колеснікова Віра Іванівка - м.Керч, вул.Цементна слобода 17/2, д.т. 7-00-88.

Коляда Світлана Харитонівна - м.Дніпродзержинськ Дніпропетровської обл., вул.Бойко, 49-4.

Кононенко Ольга Владимировна - г.Севастополь, ул.Ленина, 48, кв.12; т.52-65-15.

Куксенко Сергій Іванович - 258157, Чераська обл., Чорнобаївський р-н, с.Мала Бурімка, вул. Невдашенків, 5.

Кусайкіна Ніна Дмитрівна - 310204, Харків, вул.Ахсарова, 13, кв.112; т.(0572) 37-08-11.

Ламах Елла - 252023, Київ, вул.Мечнікова, 16, кв.5; т.(044)2209085, 2466617; e-mail: [email protected]/kiev.ua

Левчишина Оксана Михайловна - 270014, м.Одеса, вул.Пушкінська, 25, тел.25-03-47.

Літвінова Ольга Сергіївна - 310007, Харків, в.Миру,20, кв.247; д.т.93-18-90, р.т.93-00-19.

Маркелова Ирина Владимировна - 334530, Крым, г.Керчь, Индустриальное шоссе, 23, кв.30, р.т. (06561) 4-30-67.

Микитяк Наталія Федорівна - Львівська обл., Дрогобич, вул.Грушевського 64/48, т.2-87-98.

Мельник Ірина Яківна - м.Київ, пр.Перемоги, 7а, СШ №41, т.274-42-25.

Наритник Тетяна Миколаївна - Івано-Франківська обл., Галицький р-н, м.Бурштин, вул.Шухевича 12/32, 42134.

Наровлянська Марина Данилівна - 254080, Київ, Оленівська, 34, 64 т.4176921, e-mail: [email protected]

Наровлянський Олександр Данилович - 254070, Київ-70, а/с 6; т.4175243; e-mail: [email protected]

Наумук Сергій Васильович - Волинська обл., Старовансівський р-н, с.Лютка, Березова 4.

Недосєкіна Тетяна Вікторівна - г.Днепропетровск, ул.Дзержинского, д.20, кв.11.

Новицька Ніна Іванівна - м.Київ, Барського 3, кв.248, т.472-21-72.

Олинкевич Галина Васильевна - 343740, г.Торез-6 Донецкой обл., квартал "Г", д.11, кв.45; т.4-31-53.

Перепадя Владислав Іванович - 330054, м.Запоріжжя, вул.Українська, 29, кв.172; д.т. 62-74-36; офіс 34-94-57.

Півницький Валерій Борисович - 263000, м.Луцк, вул.Ів.Огієнка, 4, кв.9, т.3-02-51.

Піцун Любов Василівна - Івано-Франківськ обл., Галицький р-н, місто Бурштин, вул.Будівельників, 2а/26; т.44-499.

Пономаренко Валентина Іванівна - 312142, Харківська обл., Харківський р-н, с.Безлюдівка, вул.Чайковського,37.

Почепцов Віктор Федорович - Черкаська обл., Золотоніський р-н, с.Домантов, т.91-92-40.

Разумова Елена Валериевна - г.Макеевка Донецкой обл., ул.Папанина, д.17-1; д.т. 9-43-02.

Ремех Тетяна Олексіївна - м.Київ, Чорнобильська 20, кв.56; д.т. 452-23-53.

Рибалко Андрій Віталієвич - 252196, Київ, майдан Лесі Українки, 1, МТПЛ-УС; т.(044) 228-47-51.

Рижков Валерій Дмитрович - 262003, Житомир, вул.Охримова Гора, 12, кв.15; т.д. (0412) 24-68-55, т.р. 25-66-22, 24-37-95.

Романов Роман Валерійович - 335038, м.Севастополь, а/с 180; т. (0692) 41-57-14.

Романова Людмила Николаевна - г.Харьков - 58, ул.Культуры, 22; р.т. 47-71-25.

Рохварг Софія Ісааківна - 253152, м.Киів, а/с 271; т.550-36-54.

Руднєва Світлана Михайлівна - 310103, м.Харків, вул.23 Серпня, 47-Б, ДВЗ №51; т.33-41-33.

Рябов Сергій Геннадійович - 254070, Київ, Сковороди, 2; т.461-60-98.

Сарри Антон Ілліч - м.Єнакієве, пл.Леніна, 1/8; 2-43-36.

Свида Тетяна Олександрівна - м.Ужгород, вул.Заньковицької, 89, Ужгородський державний інститут інформатики, економіки і права; р.т. 5-08-00, д.т. 4-36-34.

Світличний Олексій Олексійович - 320002, м.Дніпропетровськ, вул.Баумана, б.2, к.809.

Семак Віктор Іванович - 333000, АРК, м.Сімферополь, Поштамт, а/с 91; т.-ф. 22-65-91.

Сердюк Олександр Васильович - 310002, Харків-2, а/с 10430; т.43-64-55.

Сидорчук Інна Вікторівна - м.Луцьк, пр.Волі 33/18, т. 4-56-49.

Скрильнікова Юлія Євгенієвна - м.Дніпропетровськ, Дегтярьова, 36-Б, кв.1.

Скрипник Віталій Вікторович - 343720, Донецька обл., м.Шахтарськ, вул.Комунарів 9/2; т.42753.

Соболевська Надія Володимирівна - 339007, Макіївка-7, мк-н Калінінський, буд.9, кв.11; т.4-51-56.

Стафійчук Галина Федорівна - м.Вінниця, вул.Л.Толстого, 6, кв.22; д.т. 35-66-52, р.т. 39-97-53.

Степаненко Стефанія Тадеївна - 290058, м.Львів, вул.700-річчя Львова, 6, СШ №58, або 290059, Львів, вул.І.Миколайчука, 8, кв. 9; р.т.(0322) 72-79-14, д.т. 93-66-08.

Степанюк Віктор Кирилович - м.Львів, вул.Миколайчука, 1а/43; д.т.52-62-12; СШ №11 м.Льова, т.33-35-63.

Стопула Катерина Степанівна - 315720, Полтавська обл., м.Карлівка, в.Радевича 1, кв.32; д.т. 2-16-71, р.т. 2-35-88.

Сухоруков Андрій Олександрович - 252196, Київ, майдан Лесі Українки, 1, МТПЛ-УС; т.(044) 228-47-51.

Танченко-Креславська Елена Зиновьевна - г.Запорожье, бульв.Центральный, д.22, кв.125; т.34-23-65.

Трач Марія Іванівна - Івано-Франківська обл., Галицький р-н, с.Задністрянськ, вул.С.Бандери 4/3; т.7-43-38.

Усенко Ігор Борисович - 252001, Київ, вул.Лютеранська, 10, гімназія №117.

Федоренко Любов Олександрівна - 339000 м.Макіївка Донецької обл., пл.Радянська, Будинок Рад, к.302; р.т.6-46-64; дом.адр. - 339012, Макіївка, ул. Новий побут, 9.

Федоринчик Сергій Михайлович - 252001, Київ-1, а/с 449, т.(044) 446-34-35; [email protected]

Халілов Айдер Алімович - 333000, Сімферополь, вул.Желябова 37/8, 88; т.(0652) 27-87-38.

Халілова Ельвіна Ікрамівна - 333000, Сімферополь, вул.Желябова 37/8, 88; т.(0652) 27-87-38.

Харитонова Світлана Тихонівна - м.Дрогобич Львівської обл., в.Грушевського, 42/1, 51; д.т. 3-99-66, р.т. 3-55-34.

Харитонова Марта Ростиславівна - м.Львів, вул.Пулюя 13, кв.76.

Хотиненко Світлана Миколаївна - м.Шостка Сумської обл., вул.Робоча 17, кв.112; т. 6-18-14.

Цибко Галина Іванівна - Львів-11, Тютіників 51/31; д.т. 76-05-04, р.т. 42-47-13.

Швирьова Людмила Олександрівна - м.Одеса, вул.Катерининська 64, юридичний ліцей, т.22-60-49.

Яблоньска Тетяна Василівна - м.Київ, вул.Заслонова, 22, кв.27, тел.566-51-08.

Безпалов Максим (Луганський інститут внутрішніх справ)

Гудима Дмитро (м.Львів, Львівський державний університет;

Гулак Олександр (смт Макарів, Макарівський р-н Київської обл.)

Добко Ганна (м.Київ, СШ №31);

Кириленко Олександр (смт Макарів, Макарівський р-н Київської обл.)

Климкін Кирило (м.Дніпропетровськ, СШ №67)

Лапко Дмитро (м.Харків, Український державний технічний університет радіоелектроніки

Нараєвська Ірина (с.Калинівка, Макарівський р-н Київської обл.)

Сербун Сергій (Беларусь, Мінськ, СШ №214)

Трач Надія (с.Задністрянськ, Галицький р-н Івано-Франківської обл.

Рекомендувати цей матеріал

X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль