Всеукраїнський конкурс учнівських есе та Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів).

25.10.2018

До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» та Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів).

Конкурси проводиться задля сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини ООН, з метою поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини в учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованої молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприяння їх профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей.

Лауреати (-ки) Конкурсу отримають Дипломи та Подяки. Учасники Конкурсу, чиї роботи посіли І, ІІ та ІІІ місця, отримають Дипломи переможців та цінні подарунки. Переможці(-ниці) конкурсу будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у Києві за участі представників співорганізаторів Конкурсу.

Основними критеріями оцінювання есе є відповідність концепції прав людини, наявність власної думки, креативність та оригінальність викладу змісту. На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.

Останній термін подання есе на Конкурс – 23.00, 10 листопада 2018 р.

Есе просимо надсилати в електронній формі на адресу: з поміткою «Конкурс есе» або «Конкурс навчально-методичних розробок».

З більш детальною інформацію про Конкурс та зразком реєстраційної анкети Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс есе або Положенні про Конкурс навчально-методичних розробок на сайті Освітнього Дому прав людини в Чернігові або Всеукраїнської програми «Розуміємо права людини».

Додаткову інформацію про права людини ви можете знайти за посиланнями: http://edu.helsinki.org.ua/b-bl-oteka – бібліотека програми «Розуміємо права людини», http://library.khpg.org – бібліотека ХПГ та https://helsinki.org.ua/publications/ – бібліотека УГСПЛ.

Для додаткових запитань та консультацій звертайтеся за телефоном: +38 (096) 890-22-09 або надсилайте запитання на адресу електронної пошти Конкурсу з поміткою «Конкурс есе».

Контактна особа – Олег Охредько, координатор

Бажаємо творчої наснаги та чекаємо на свіжі креативні думки!

Рекомендувати цей матеріал

X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль