Громадянська Освіта, 2005  №06

Иоанн Павел II о правах человека

04.08.2005

Теперь мы, живущие сейчас, должны ухаживать за едва появившимися ростками гражданского общества... Мы обязаны использовать опыт истории и, вооружившись багажом разума и гуманизма, приложить все силы к тому, чтобы наша родина гарантировала своим гражданам достойную жизнь, когда не только хватает хлеба и зрелищ, но уважается человеческая личность, соблюдаются ее права.

Круглий стіл “Вплив молодіжних громадських організацій на прийняття політичних рішень”

04.08.2005

Було згадано все. І протиправна поведінка представників адміністрацій під час виборів Президента України, що так і не понесли ніякої відповідальності за це, і свавілля в студентських гуртожитках, де в кімнатах може мешка-ти до 8 осіб (Луганський національний аграрний університет), і бездіяльність профкомів, і постійні побори зі студе-нтів, і безпідставні підвищення оплати за гуртожитки та навчання для контрактників. Виникали також питання про “долю” профспілкових внесків, що періодично стягуються зі студентів, звіт про витрати яких ще не чув жоден студент.

Многое зависит от нас самих (Пробуждение студенческих сообществ)

04.08.2005

“Это никому не нужно”, “У нас другой менталитет, отличающийся от западного…”, “Я не хочу выделяться, потому что это может повлиять на мои оценки и на отношение ко мне друзей и одногруппников”. Это не придуманные мною фразы, а ответы студентов на вопрос “Почему вы не хотите заниматься студенческим самоуправлением?”

ЛИСТ ДО МІНІСТРА ОСВІТИ ПРО МОВУ

03.08.2005

Нам треба ретельно вивчати усі можливі шляхи залучення дітей до мови без примусу – якщо ми це зуміємо, через десять років мало хто захоче вимагати другої державної – краще ж бо мати другу рідну мову – і людина багатша, і країна дружніша.

Помаранчевий сплеск в шкільному самоврядуванні

03.08.2005

Я думаю, що молоді лідери в школах та коледжах мають розпочати серйозні дії за надання права голосу сімнадцятилітнім.

Благодійні фонди – запорука прозорого використання неурядових коштів у державних закладах освіти

03.08.2005

...Непідготовленість українського суспільства до кардинальних змін, консерватизм мислення та упереджене ставлення до інновацій з боку представників влади; страх батьківської громадськості, учнівських колективів до відстоювання власних прав; поширеність позиції „ви там починайте, а ми потім приєднаємося, якщо вам нічого за те не буде”, відсутність юридичних консультантів, які б спеціалізувалися на освіті. Мабуть, тому нашим кредо є: “Робиш – не бійся, боїшся – не роби!”.

Пошук альтернативних шляхів фінансування середньої освіти через фандрейзінг та побудову партнерських відносин

03.08.2005

Добре відома з радянських часів централізована командно-розподільча система управління школою не дозволяє повністю задовольняти потреби суспільства щодо рівня та якості базової освіти. Головна мета публікації – показати можливості, принципи діяльності, певні прийоми та методи як фінансового, так і адміністративного управління в системі освіти, які можуть запроваджуватись і вже знайшли своє втілення в конкретних ситуаціях.

X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль