Громадянська Освіта, 2003  №03

ОСВІТНІЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ МОЛОДЬ ОБИРАЄ ДІЮ!

07.12.2003

/ "Вчителі за демократію та партнерство" спільно з Ресурсно-методичним центром "АЙОРН" та Асоціацією викладачів суспільних дисциплін "Нова Доба" реалізували проект, в якому взяли участь 7 шкіл: Славутицький ліцей Київської області, Гадяцький НВК №1 Полтавської області, ЗОШ №48 м. Луганська, Дрогобицька гімназія Львівської області, школа с. Іспас Вижницького району Чернівецької області, ЗОШ №208 м. Києва, ЗОШ №4 м. Іллічевська Одеської області / Учні та вчителі у співпраці з представниками місцевої влади або самоврядування розробили та реалізували 7 власних соціальних проектів / "Як спланувати та реалізувати учнівський соціальний проект" - електронний посібник для вчителів, створений та апробований в ході проекту - Ігор Сущенко (м. Київ)

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ: ЩЕ ОДИН КРОК ДО ОБ’ЄДНАННЯ

07.12.2003

/ Всеукраїнський студентський пленер з питань громадського самоврядування і правового захисту / Створення "Української асоціації студентського самоврядування" -

НАВЧАЛЬНИЙ КУРС "ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА" ДЛЯ 9-11 КЛАСІВ

07.12.2003

/ Проект "Освіта для демократії в Україні": підбиваючи підсумки / Адреси ресурсних центрів та інформаційних пунктів / Загальні рекомендації щодо викладання курсу "Громадянська освіта" / Програма "Громадянська освіта для 9-11 класів"

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль